ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тотальний цифровий контроль — відомі політики активно пропагують четверту індустріальну революцію (ВІДЕО)

Велика Епоха

У Світовому економічному форумі сьогодні налічується понад 1000 різних організацій, які є його членами. В більшості своїй це величезні і добре відомі корпорації, кожна з яких може похвалитися оборотом у кілька мільярдів доларів. Крім того, у засновників і керівників форуму спостерігаються тісні і дуже теплі взаємини з китайською владою. Напевно, не потрібно уточнювати, що влада в цій країні належить комуністам. Вони не соромляться шпигувати за громадянами Китаю, використовуючи для цього відмінно розвинений апарат стеження.

Темпи дигіталізації ростуть, відомі політики та громадські діячі активно пропагують четверту індустріальну революцію і тотальну роботизацію. Багато факторів, в тому числі і пандемія коронавірусу, дають творцям форуму відмінні приводи для того, щоб говорити про глобальні зміни у всьому світі. Вже сьогодні ми можемо спостерігати впровадження цифрової ідентифікації в суспільство за допомогою індивідуальних ідентифікаційних номерів, введення цифрових посвідчень особи тощо.

Яка мета всього цього? Метою є організація контролю за кожним громадянином, щоб можна було знати про всі його слова і дії. Якщо подібний тотальний контроль дійсно відбудеться, то він може привести до абсолютно непередбачуваних наслідків. Прощатися зі своєю свободою сучасній людині навряд чи захочеться. Щоб це зрозуміти, достатньо згадати часи СРСР або реалії сучасного комуністичного Китаю. А що ви думаєте з цього приводу?