Субота, Вер 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Давосі за нас все вирішили: обов'язкова вакцинація, цифрові гроші (ВІДЕО)

П'ятниця, 30 квітня 2021 року

У швейцарському місті Давосі з 25 по 29 січня цього року проходив (у віртуальному форматі) Всесвітній економічний форум. На ньому зібралися відомі політики і представники бізнесу з різних країн для обговорення найважливіших проблем, що стосуються світової економіки і соціальної сфери. Цього року однією з ключових тем була "велике перезавантаження". З її допомогою К. Шваб, засновник форуму, хоче ініціювати "четверту промислову революцію".

Нагадаємо, що Всесвітній економічний форум був заснований ще у 1971 році. "Батьком" форуму став бізнесмен з Німеччини К. Шваб. Сьогодні існує близько тисячі різних компаній, які займаються фінансуванням форуму. У 2011 році в технічному університеті Цюриха було проведено дослідження, в результаті якого вдалося визначити, що серед цієї тисячі компаній є 147 великих корпорацій, які контролюють практично всю економіку світу. Більшість цих компаній належать до фінансового сектору.

Форум має тісні відносини з Китаєм, які тривають вже досить довго. Важливість цих відносин підтверджується тим, що в Пекіні у 2006 році був відкритий новий офіс форуму. А починаючи з 2007 року в Китаї проходить конференція під назвою "Літній Давос", організовується вона щорічно. Головним керівником форуму в Пекіні є Олів'є Шваб, син засновника К. Шваба.

Організація має хороші відносини з китайським урядом, що і дозволило форуму почати ділову активність в цій азійській країні. Як відомо, в Китаї влада належить комуністичній партії. Тепле ставлення Шваба до китайського лідера Сі Цзіньпіна підтверджується тим, що у 2017 році Шваб назвав його рятівником вільної світової торгівлі. В цьому ж році Цзіньпін став почесним гостем форуму.

Знаючи все це, ви повинні не забувати і про те, яку репутацію має комуністична партія Китаю і які дії чинила і продовжують чинити комуністи. Численні порушення прав людини, переслідування інодумців, анексія Гонконгу, геноцид уйгурів — все це на совісті китайських комуністів.

Так що краще критично ставитися до ідеї "великого перезавантаження" і постаратися як слід розібратися, що насправді може за нею ховатися. Для отримання цінної та актуальної інформації переходьте за посиланням і дивіться створені нами огляди. І пам'ятайте, що у світовій економіці є багато загадкового для звичайної людини, яка не може вплинути на світовий порядок.

Comments   

загрузка...