П'ятниця, Вер 17, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У багатьох європейських країнах прагнуть до впровадження цифрового посвідчення вакцинації: QR-код & Big-Data

Четвер, 20 травня 2021 року

Сьогодні в багатьох європейських країнах прагнуть до впровадження цифрового посвідчення вакцинації. Воно повинно мати QR-код, завдяки якому кожен житель Євросоюзу може стати так званим "прозорим громадянином". Завдяки цим посвідченням можна буде відстежувати діяльність кожної людини, яка матиме таке посвідчення. Це сильно нагадує практику уряду Китаю, який прагне вести стеження за кожним громадянином країни.

Водночас заявляється, що вакцинація від коронавірусу не є обов'язковою. Однак тільки та людина, яка отримала щеплення і відповідне посвідчення, зможе користуватися всіма своїми свободами і правами. Той же, хто від вакцинації відмовиться, таких "привілеїв" не матиме. Зрештою така практика призведе до утворення суспільства, розділеного на 2 класи.

Євросоюз поступово реалізовує свій план, що припускає поголовну вакцинацію населення. Це сильно перегукується з ідеєю Білла Гейтса, який виступає за вакцинацію всіх людей на планеті. Разом з цим можна буде зберігати дані про кожну людину, якій було зроблено щеплення. Після цього Комісія ЄС матиме повний доступ до даних про стан здоров'я людей, які проживають в країнах Євросоюзу.

При цьому зовсім недавно Єнс Шпан, який обіймає посаду федерального міністра охорони здоров'я, не визнавав наявності особливих прав у людей, які зважилися пройти вакцинацію від коронавірусу.Тепер же все йде до того, що в ЄС таки буде існувати суспільство, розділене на 2 класи, представники яких будуть мати різні права і можливості.

Не всі знають, що батьківщиною ідеї введення QR-коду (прикладом може служити "зелений паспорт") є саме Китай. Такий код можна буде використовувати для того, щоб стежити за кожним жителем планети. І ця ідея в сьогоднішніх реаліях є аж ніяк не фантастичною. Залишається тільки сподіватися, що світ не дійде до практики глобального стеження.

Comments   

загрузка...