Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Власник понад 100 торгових центрів Washington Prime у США оголосив про банкрутство

Четвер, 17 червня 2021 року

Знаки, що нагадують людям про соціальну дистанцію і носіння масок для обличчя, в торговому центрі в Монтерей-парку, штат Каліфорнія, 14 червня 2021 р. (FREDERIC J. BROWN/AFP via Getty Images)

Компанія Washington Prime Group (WPG), якій належить понад 100 американських торгових центрів, подала заяву про захист від банкрутства, пославшись на фінансові проблеми, пов'язані з пандемією китайського вірусу COVID-19.

 

«Пандемія COVID-19 створила серйозні проблеми для багатьох компаній, в тому числі для Washington Prime Group, тому необхідно оголосити про банкрутство для зменшення непогашеної заборгованості компанії, — йдеться в заяві. — Протягом всього процесу реструктуризації компанія залишиться провідним оператором торгових центрів і буде продовжувати обслуговувати своїх гостей».

13 червня WPG подала документи до федерального суду. Компанія заявила, що отримала фінансування в розмірі $ 100 млн, що дозволить продовжувати бізнес, поки компанія реструктурує свій борг і шукає спосіб повністю погасити заборгованість перед кредиторами.

WPG була утворена в травні 2014 роки після відділення від Simon Property Group, вона володіє частками в 104 торгових центрах загальною площею 5 млн квадратних метрів, що здаються в оренду, станом на 31 грудня 2019 року.

Акції WPG 14 червня впали на 30%. Ціна акцій компанії знижувалася з серпня 2016 року, коли на піку становила $ 124,65 за акцію. WPG повідомила про втрату понад $ 219 млн через збої роботи у зв'язку з пандемією в 2020 г.

За даними CNN, минулого року оголосили про банкрутство два інших власники торгових центрів CBL Properties і Pennsylvania Real Estate Investment Trust. Обидва назвали причинами своїх фінансових проблем вірус комуністичної партії Китаю, відомий як COVID-19, і зміна споживчих звичок. Цим двом фірмам належало близько 130 торгових центрів.

Аналітики UBS підрахували, що до 2025 року майже 80 тис. магазинів США закриються через пандемію і зміни споживчих звичок громадян.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...