Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Лабораторна теорія і факти — Комітет розвідки США закликає Байдена діяти (ВІДЕО)

Середа, 16 червня 2021 року

Необхідно знати правду про появу і поширення коронавірусу, — Палати представників США закликають Байдена розібратися в питанні

У США не вщухає галас навколо загадки походження коронавірусу. Нагляд спецслужб Конгресу від політиків і представників спецслужб зажадали розповісти про те, якою інформацією про появу коронавірусу вони володіють. Основна увага традиційно прикута до сумнозвісної Уханської лабораторії, а також до її фінансування з боку США.

16 травня цього року представник республіканців Девін Нуньєс звернувся до Байдена із закликом розслідувати походження коронавірусу. Такий заклик міститься в листі Нуньєса, адресованого американському лідерові. За його словами, республіканці з Комітету з розвідки висловлюють занепокоєння через свідоцтва того, що пандемічний вірус зміг опинитися за межами Уханської лабораторії і швидко поширитися спочатку в Китаї, а потім і в інших країнах. При цьому лабораторія отримувала мільйони від американського уряду. За словами Нуньєса, існують докази того, що пандемія трапилася саме з причини витоку вірусу з лабораторії.

Необхідність проведення розслідування автор листа пояснив словами держсекретаря Е. Блінкена. Він говорив, що для запобігання подібних ситуацій в майбутньому необхідно знати правду про появу і поширення вірусу. Окремий лист було відправлено Нуньєсом директору розвідки А. Хейнсу. У ньому були відзначені помилки, які при боротьбі з вірусом допустила американська розвідка.Також Нуньєс писав, що спецслужби займалися придушенням особливих думок, що стосуються загадки походження коронавірусу.

У листі йдеться і про те, що заяви спецслужб про походження вірусу на самому початку пандемії не були підкріплені ніякими доказами. Так що сьогодні виникають серйозні сумніви в правдивості слів які робила розвідка, до того що стосується проблеми звітів про коронавірус.

Нуньєс торкнувся і питання про фінансування США досліджень, спрямованих на "посилення функціональності" смертельно небезпечного вірусу. Варто сподіватися, що правда про його появу кінець кінцем стане відома кожному жителю планети.

Comments   

загрузка...