Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Постійна мутація коронавірусу — це постійна наступна пандемія, вважає тайванський біотехнолог (ВІДЕО)

Субота, 12 червня 2021 року

У Чжун-сюн, президент Тайванського центру розвитку біотехнології та директор Управління по просуванню біотехнології і фармацевтичної промисловості Міністерства економіки Тайваню. (The Epoch Times)

Постійну мутацію коронавірусу з безліччю штамів, що циркулюють по всьому світу, можна описати як «наступну пандемію», попередив високопоставлений тайванський чиновник.

У Чжун -сюн, президент Тайванського центру розвитку біотехнології (DCB) і директор Управління розвитку біотехнології і фармацевтичної промисловості Міністерства економіки Тайваню (MOEA), сказав The Epoch Times, що, на його думку, ще занадто рано передбачати кінець пандемії COVID-19, «тому що цей [вірус] ... продовжує мутувати і дотепер заражає людей по всьому світу».

«Можливо, ми можемо розглядати це як наступну пандемію», — сказав він.

Коментарі У Чжун -сюна були зроблені перед щорічним Тайванським біотехнологічним форумом DCB, який транслювався червня. Форум, на якому презентували вакцини Pfizer і AstraZeneca, був присвячений темі «Підготовка до наступної пандемії».

Тайвань отримував вакцини від американської Moderna і британської AstraZeneca, але за словами У, авторитарний Китай заблокував плани демократичного Тайваню закупити вакцини у німецької фірми BioNTech.

У сказав, що вакцина, вироблена на Тайвані, може бути доступна не раніше липня, і висловив серйозну заклопотаність з приводу якості вакцин, які китайські фірми запропонували поставляти Тайваню, заявивши, що Тайвань більш впевнений в вакцинах, вироблених в США. Він зазначив, що на відміну від вакцин COVID-19 від американських фірм, вакцини китайських фірм виготовляють з використанням ослаблених коронавірусів, що може бути небезпечно, якщо коронавіруси недостатньо ослаблені.

«[Китайські виробники вакцин] використовують ослаблений вірус. Такий підхід може викликати дуже серйозні побічні ефекти, якщо затухання вірусу виявиться неповним. Таким чином, вакцина може викликати інфекцію, а не імунізацію», — сказав учений.

«Pfizer, Moderna, AstraZeneca [вакцини] ... у нас може бути дуже чітка публічна інформація про них, і вони надходять з надійних джерел, які ми можемо перевірити. Так що, я думаю, це головний привід використовувати саме ці вакцини. А також у нас є можливість виробляти їх, якщо це необхідно».

Чан Чі-фен, віцепрезидент Тайванського центру розвитку біотехнології. (The Epoch Times)

Віцепрезидент DCB Чан Чі-фен сказала The Epoch Times, що крім вакцин, важлива тема обговорення на Тайванському біотехнологічному форумі — це підтримка прав людини під час пандемії.

«Ми, народ Тайваню, робимо упор на права людини», — сказала вона.

Після початку пандемії у 2020 році Тайвань зміг зберегти школи і підприємства відкритими, а також впровадив ефективні заходи захисту від пандемії, що призвело до хороших економічних показників. Тайвань домігся щорічного зростання ВВП майже на 3% у 2020 році, — це вперше за три десятиліття вище, ніж у Китаю.

«Мета Тайваню у зв'язку з пандемією — підтримання сталого економічного зростання, — сказала Чан. — Тайвань добре показав себе [економічно] за останній рік, тому що у нас все було нормально, все було стабільно».

Більш ніж через рік після початку пандемії, під час появи британського штаму тайванський уряд вперше вирішив закрити всі школи і ввів інші обмеження, заявивши, що не планує вводити повну ізоляцію, а замість цього при необхідності відрегулює суворість обмежень.

У заявив, що обмін досвідом в управлінні пандемією — це один зі способів, за допомогою якого Тайвань може зробити свій внесок у світове співтовариство.

«Наші національні можливості, насправді дозволяють внести великий внесок, — сказав він. — Тайвань має досвід боротьби з пандемією ... Тайвань може допомогти».

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...