Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ізраїль: перша країна, яка заборонила торгівлю хутром тварин для моди

Понеділок, 14 червня 2021 року

(Photo: crédit Pixabay/Gaertringen)

Міністерство навколишнього середовища заявило, що Ізраїль заборонив торгівлю хутром тварин, ставши першою державою, яка прийняла настільки суворий закон.

«Торгівля хутром тварин, імпорт і експорт будуть заборонені, за винятком дослідних потреб, з метою освіти і певних релігійних традицій», — йдеться в заяві від 9 червня. Закон набуде чинності через шість місяців.

Залишається дозволеним виготовлення капелюхів штреймелів з натурального хутра, які носять деякі ортодоксальні євреї.

«Ізраїль — перша країна у світі, яка заборонила цю жорстоку індустрію».

«Хутряна індустрія завдає тваринам неймовірні страждання, і цей указ змінить ізраїльський ринок моди, зробивши його кращим з точки зору відповідності екологічним стандартам», — сказав міністр навколишнього середовища Гіла Гамліель.

Міністерство опублікувало лист Джейн Халеві-Морено, директора Міжнародної коаліції «Анти-хутро» (IAFC), яка привітала це рішення, назвавши його «історичним жестом».

«Ізраїль — перша країна у світі, яка закрила двері перед цією жорстокою індустрією», — пише Халеві-Морено.

Ще в 1976 році Ізраїль заборонив розведення тварин для отримання хутра.

Кілька країн світу ввели часткову заборону на торгівлю хутром тварин, особливо видів, які знаходяться під загрозою зникнення, наприклад, Тюленів.

Повна заборона на торгівлю хутром діє тільки в деяких містах, таких як Сан-Паулу в Бразилії або в штаті Каліфорнія. Індія вже ввела аналогічні заборони по всій країні, але тільки для шкур норки, лисиці і шиншили.

Джерело: The Epoch Tmes

Comments   

загрузка...