ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У підпільний кампанії по вакцинації у Німеччині платили 60 євро за щеплення

Велика Епоха
Професор доктор Вінфрід Штокер, лікар-лаборант, штаб-квартира компанії в Грос-Гренау під Любек. (Фото: Вінфріда Штокера)

І знову кілька сотень людей зібралися в Кісдорфі у східній Саксонії, щоб пройти щеплення вакциною Вінфріда Штокера (Winfried Stöcker). Штокер — лікар і підприємець, але його вакцина не ліцензована.

За даними газети Sächsische Zeitung, кампанія з вакцинації пройшла 15 липня в місцевому культурному центрі, який компанія Stöcker Hotel GmbH орендувала у муніципалітету.

Згідно зі звітом, більшість людей, які зробили собі щеплення в центрі, однією з трьох доз його вакцини, рекомендованої Штокером, приїхали з цього регіону.

60 євро за щеплення

Також були проведені аналізи крові. За словами Штокера, вони повинні були визначити, чи присутні антигени після вакцинації а, отже, чи є захист від нового коронавірусу. За словами вакцинованих людей, вони заплатили близько 60 євро за вакцинацію.

Доктор вже підкреслював в минулому, що його вакцина буде виробляти "захисні антитіла у високій концентрації у більш ніж 95 відсотків вакцинованих і цитотоксичні Т-клітини у більшості".

Кампанія вакцинації на місці була добре скоординована. Вакцинація проводилася тільки за попереднім записом, спонтанні прийняття не проводилися.

Штокер під слідством

З кінця 2020 року Вінфрід Штокер знаходиться під слідством прокуратури у зв'язку зі своєю кампанією вакцинації. У Німеччині заборонено "виробництво вакцини без офіційного дозволу і повторне багаторазове введення без дозволу". Крім того, надходять скарги на відсутність досліджень вакцини.

Проте, існує і підтримка вакцини Штокера. Вірусолог Олександр Кекуле, наприклад, вважає, що вакцина може бути успішною, оскільки вона заснована на класичних вакцинах. Однак шанси на схвалення в Німеччині досить малі, оскільки Штокеру доведеться конкурувати з уже схваленими вакцинами від таких фармацевтичних гігантів, як BioNTech або Johnson & Johnson, серед інших. Кажуть, що у зв'язку з цим лікар буде шукати зацікавлені сторони за межами Європи.

Джерело: The Epoch Times