ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ерік Клептон заявив, що не виступатиме в закладах, які потребують підтвердження вакцинації (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ерік Клептон заявив, що не виступатиме в закладах, які потребують підтвердження вакцинації (ВІДЕО)

Після заяви прем'єр-міністра Великобританії Джонсона про те, що тільки щеплені люди зможуть відвідувати заходи з великою кількістю людей, музикант Ерік Клептон заявив, що може скасувати концерти, якщо на них не зможуть бути присутніми всі охочі.

Легенда музики Ерік Клептон справив фурор заявою про те, що він скасує всі концерти у своєму турі, де нещеплені люди будуть піддані дискримінації. Як повідомляють американське ЗМІ The Wrap і американський журнал індустрії розваг Variety, Клептон планує виступити з серією концертів в США, починаючи з вересня. Навесні планується провести різні шоу в Європі.

Заява легендарного британського музиканта була опублікована в Telegram-акаунті лондонського італійського кінопродюсера і архітектора Робіна Монотті Граціадея, відомого як противника коронавірусних заходів і вакцинацій.

Відповідно, Клептон заявив: «Після заяви прем'єр-міністра 19 липня 2021 року я вважаю за честь зробити власну заяву: Я хочу сказати, що не вийду на сцену, де присутня дискримінована публіка. Якщо не вдасться домовитися про присутність усіх охочих, я залишаю за собою право скасувати шоу. Ерік Клептон».

Незабаром в нічному клубі залишаться тільки щеплені люди

Клептон зробив цю заяву після оголошення прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона 19 липня, в день, коли вперше за 16 місяців у Великобританії було дозволено знову відкрити нічні клуби.

Як повідомляє BBC, Джонсон заявив, що з кінця вересня в Великобританії для входу в нічні клуби і т.п. будуть вимагатися паспорта про вакцинацію. До цього часу всі люди старше 18 років повинні були мати можливість пройти подвійну вакцинацію. За словами Джонсона, повна вакцинація — це «умова для відвідин нічних клубів та інших місць (...), де збирається велика кількість людей».

«Як ми вже говорили минулого тижня, ми залишаємо за собою право вимагати сертифікацію в будь-який час, якщо це необхідно для скорочення обсягів передачі вірусу», — сказав прем'єр Джонсон. За даними BBC, в цей час відвідувачів клубів просять пред'явити тільки доказ вакцинації, негативний тест або сертифікат на імунітет після зараження COVID.

Клептон проти заходів від коронавірусу

На початку 2021 року Клептон зробив щеплення від AstraZeneca заради своїх дітей, тому що довірився загальній інформації про щеплення і свому лікарю. Пізніше він пояснив, що в той час він нічого не знав про ризики і побічні ефекти. Але вже після першої дози у нього протягом тижня було погане самопочуття, і йому довелося припинити всі музичні проєкти. Після другого щеплення все стало набагато гірше.

Ерік Клептон вважається великим критиком коронавірусних заходів які, на його думку, тільки обмежують свободу людей. Клептон співає про це в пісні «Stand and Deliver». Вона була написана колегою-музикантом Ваном Моррісоном.

Джерело: The Epoch Times