ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Данія хоче змусити іммігрантів працювати

Велика Епоха
Данія хоче змусити іммігрантів працювати

Данія має намір платити іммігрантам державну допомогу тільки в тому випадку, якщо вони працюють. "Ми хочемо ввести нову логіку роботи, при якій люди зобов'язані робити свій внесок і приносити користь", — заявила у вівторок прем'єр-міністр Метте Фредерікса. "І якщо вони не зможуть знайти постійну роботу, їм доведеться працювати за свою соцдопомогу".

Спочатку нові вимоги призначені для тих, хто отримує державну допомогу протягом трьох-чотирьох років і не має певного рівня шкільної освіти та знання данської мови, додав глава уряду. Робочий час має становити не менше 37 годин на тиждень.

Люди повинні щось робити

"Це може бути робота на пляжі зі збору недопалків або пластику (або) допомога у вирішенні різних завдань в компанії ", — сказав міністр праці Пітер Хуммельгаард. "Найголовніше для нас — щоб люди виходили зі своїх будинків", — додав він.

Згідно зі звітом, вимоги покликані допомогти іммігрантам інтегруватися. "Занадто багато років ми надавали послугу багатьом людям, нічого від них не вимагаючи", — сказала Фредерікса. Її уряд також вказує на низький рівень зайнятості серед жінок з країн Близького Сходу, Північної Африки та Туреччини.

Плани соціал-демократичного уряду ще повинні бути схвалені парламентом. Дотепер критика виходила від лівої фракції."Я боюся, що це призведе до спонсорованих державою соціального демпінгу", — критикувала їх прессекретар Май Вілладсен.

У Данії вже багато років існує обмежувальна міграційна політика. Уряд поставив за мету скоротити кількість прохачів притулку до нуля.

Джерело: The Epoch Times