ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німецький авіаперевізник ризикнув прогнозувати можливість польотів в США

Велика Епоха
Літак Airbus A320 авіакомпанії Lufthansa в аеропорту Франкфурта. (Silas Stein/dpa/dpa)

Туристичні поїздки з Європи в США дотепер залишаються під забороною через коронавірусну кризу. Рада директорів німецької авіакомпанії Lufthansa тепер ризикнула зробити прогноз — і визнала, що він був занадто оптимістичний.

За оцінками Lufthansa, європейцям буде дозволено в'їзд в США тільки до Різдва.

Ослаблення обмежень на в'їзд через пандемію коронавірусу реально можна очікувати тільки в кінці четвертого кварталу, заявив член правління Lufthansa Гаррі Хохмайстер на галузевому онлайн-конгресі журналу "fvw TravelTalk". Спочатку він був занадто оптимістичний, припускаючи, що це може статися вже в липні.

Польоти в США як і раніше вигідні через вантажні авіаперевезення

Генеральний директор концерну Карстен Шпор спочатку зробив ставку на вересень, але останнім часом більше не наважувався робити прогнози. За словами Хохмайстера, він не може зрозуміти логіку, за якою США зберігають заборону на в'їзд. Зрештою, рівень вакцинації в США і в Німеччині знаходиться на зіставному рівні.

Той факт, що рейси в США приносять концерну прибуток, навіть при порівняно низькому попиті, пояснюється не тільки мандрівниками громадянами США, але, перш за все, успішним бізнесом авіаперевезень. Lufthansa завантажує свої пасажирські літаки "до стелі вантажами", — сказав Хохмайстер.

Джерело: The Epoch Times