ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ризик бідності в Німеччині вище, ніж будь-коли — аналіз німецьких профспілок

Велика Епоха
Ризик бідності в Німеччині вище, ніж будь-коли — аналіз німецьких профспілок

Згідно з недавнім аналізом, проведеним Конфедерацією німецьких профспілок (DGB), ризик бідності в Німеччині у 2019 році, за рік до початку пандемії, був вище, ніж будь-коли, попри загальну хорошу ситуацію на ринку праці. "Це явна ознака того, що необхідні інші політичні захисні міри", — сказала член виконавчої ради DGB Аня Піль в інтерв'ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung. Вона не чекає поліпшення ситуації.

"З появою коронавірусу ситуація в багатьох випадках погіршилася, оскільки економічні обмеження були й залишаються тягарем для малозабезпечених громадян. Їхні доходи значно скоротилися через короткочасну роботу або безробіття", — сказала вона.

За словами Піль, однією з найважливіших причин ризику бідності для багатьох людей є занадто низький рівень доходів. "Кожен четвертий-п'ятий співробітник працює за низьку заробітну плату. Це призвело і продовжує призводити до того, що у звичайному повсякденному житті, і особливо у важкі часи, все більше груп людей піддаються ризику бідності", — попереджає вона.

Безробіття, тривала хвороба, зниження працездатності або той факт, що сім'я багатодітна, можуть дуже швидко привести до серйозних труднощів, продовжує Піль. Член Виконавчої ради DGB твердо тримаються думки: "З бідністю потрібно боротися ефективніше".

На думку Піль, законодавчий орган повинен значно більше зробити для підвищення обов'язкової тарифної угоди, одноразово підвищити встановлений законом мінімальний розмір оплати праці, принаймні, до 12 євро і ввести базову допомогу на дитину для сімей з низьким доходом, вимагає вона. Після одноразового підвищення мінімальної заробітної плати подальші підвищення повинні продовжувати обговорюватися в Комісії по мінімальній заробітній платі, — сказала Піль.

Згідно з аналізом DGB, рівень ризику бідності в Німеччині нижче середнього в європейському порівнянні, але ризик бідності значно вище, ніж в таких країнах, як Угорщина, Чеська Республіка, Словаччина і Словенія.

Джерело: The Epoch Times