ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Більше туристів — більше робочих місць. Рівень безробіття в Іспанії рекордно впав

Велика Епоха
Тенеріфе на Канарських островах (Іспанія) (iStock)

В Іспанії рівень безробіття в липні знизився як ніколи раніше з початку ведення статистики в 1996 році — в основному це пов'язано з поверненням туристів.

Безробіття в Іспанії в липні знизилося більше, ніж будь-коли з початку ведення статистики в 1996 році — в основному завдяки поверненню туристів. Як повідомило у вівторок Міністерство праці Іспанії, за останній місяць майже 200 000 безробітних знайшли нову роботу, включаючи майже 134 000 робочих місць в секторі послуг. В Іспанії в цьому секторі домінує туризм.

Згідно з офіційними даними, число безробітних в липні знизилося на 5,47 відсотка в порівнянні з червнем і склало близько 3,4 мільйона осіб. За даними іспанського статистичного управління, в червні країна прийняла 2,2 мільйона іноземних туристів — в порівнянні із 204 000 у червні 2020 року в розпал пандемії коронавірусу. Однак це все ще далеко від докризового рівня: в червні 2019 року іспанським сонцем насолоджувалися близько 8,8 млн туристів.

З часткою у 22,6% німці недавно були найбільшою групою серед туристів в Іспанії. У вівторок столичний аеропорт BER опублікував дані про повітряний трафік в липні. Згідно з цими даними, минулого місяця вперше було обслугований понад один мільйон пасажирів — близько 1,25 мільйона пасажирів злетіли і приземлилися в BER.

"Значне збільшення числа пасажирів під час літніх канікул є ознакою того, що, не дивлячись на пандемію коронавірусу, люди жадають відпочинку далеко від дому і не хочуть без нього обходитися", — пояснив генеральний директор аеропорту Енгельберт Лютке-Дальдруп.


Джерело: The Epoch Times