ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чим відрізняється світшот від лонгсліва

Велика Епоха

Якщо заглянути в інтернет-магазин брендового одягу Berni, то ви побачите в ньому великий вибір лонгслівів і світшотів. Це популярний одяг серед жінок і чоловіків, але далеко не кожен покупець знає різницю між лонгслівом і світшотом. А різницю цю розуміти дуже бажано, особливо якщо ви купуєте одяг за допомогою інтернету.

Лонгслів
Лонгслів

Лонгслів і його особливості

Якщо пояснювати простими словами, що таке лонгслів, то його можна визначити як футболку з довгим рукавом. Таким чином, лонгслів відрізняється зручністю футболки, але краще зігріває руки і завдяки цьому підходить для носіння в прохолодну погоду. Для пошиття лонгсліву найчастіше використовують бавовняну тканину з невеликим додаванням синтетики. Завдяки останній матеріал стає більш еластичним, одяг з нього виходить зручним і надійним.

Лонгслів
Лонгслів
Лонгслів
Лонгслів

Горловина у лонгсліву зазвичай кругла, сам він кілька подовжений. Рукав у лонгсліву подвійний. Дивлячись на людину, одягнену в лонгслів, може здатися, що вона поверх сорочки одягнула футболку. Лонгсліви є особливо популярними серед молодих людей, спортсменів і любителів активного відпочинку. В носінні такий одяг дуже зручний і не сковує рухи. У продажу можна побачити як однотонні лонгсліви, так і прикрашені яскравими малюнками і написами. Це можуть бути емблеми спортивних клубів, логотипи компаній тощо. Часто лонгсліви з символікою компаній замовляють для своїх співробітників.

Світшот
Світшот

Світшот

Він являє собою вільний светр, зшитий з тканини, що добре зберігає тепло. Він може мати начісування, що робить світшот ще більш теплим і відмінно підходить для прохолодної погоди. Знизу світшоти мають резинку, хоча в цілому це вільна річ і не облягає фігуру. Його можна надягати поверх сорочки або навіть поверх сукні, він може стати відмінною заміною джемперу.

Світшот
Світшот

Якщо жінка обирає зручний, практичний одяг для повсякденного носіння, то їй варто замовити для свого гардеробу кілька лонгслівів і світшотів. Їх можна надягати для прогулянок літніми та осінніми вечорами, використовувати в якості домашнього одягу. Є безліч вдалих комбінацій лонгсліви і світшоти з іншими речами, так що не потрібно боятися експериментів і нових оригінальних поєднань.

Світшот жіночій
Світшот жіночій

Слідкуйте за оновленнями асортименту інтернет-магазину Berni і замовляйте в ньому одяг відомих брендів. Крім речей для жінок і чоловіків в цьому магазині є і хороший вибір дитячого одягу.