Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Авіакомпанії США зіткнулися з нестачею палива

Четвер, 5 серпня 2021 року

Літаки American Airlines в аеропорту Далласа (Larry W. Smith / Symbol/dpa) Авіакомпанія

American Airlines попросила своїх пілотів економити якомога більше палива. Особливо багато витрачається при виконанні утримання і поетапних підйомах після зльоту.

Авіакомпанія American Airlines закликала своїх пілотів економити якомога більше палива. «Кожен галон корисний», — сказав 26 липня менеджер Джон Дадлі. Зараз гас в США в дефіциті — крім того, не вистачає паливозаправників і водіїв, пояснив Дадлі. Він очікує, що проблеми з постачанням збережуться до середини серпня. Один галон дорівнює 3 785 літри.

Представник галузевої асоціації Airlines for America пояснив, що запаси палива були особливо обмежені в деяких аеропортах, особливо в «найменших аеропортах» на заході США. Губернатор американського штату Невада Стів Сайсолак 24 липня попередив про брак палива. Це може викликати затримку пасажирських і вантажних рейсів з аеропорту Ріно-Тахо.

Авіакомпанія Delta пояснила, що причиною нестачі стала низька пропускна здатність трубопроводів: під час Коронавірусної кризи потрібно менше гасу, відповідно, його пропускали менше — замість цього більше бензину і дизельного палива.

Денніс Таджер, представник профспілки пілотів American Airlines, повідомив агентству новин AFP, що деяким літакам тепер доведеться заправляти більше палива, ніж раніше — щоб не застрягти в маленькому аеропорту без припасів. Збільшення ваги, можливо, доведеться компенсувати меншою кількістю пасажирів.

Пілоти можуть економити паливо, наприклад, якщо після зльоту вони будуть набирати висоту безперервно, а не поетапно, або вимикати двигун при приземленні. В цілому, економія гасу полягає в тому, щоб уникнути польотного маневру — очікування в повітрі перед посадкою.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...