ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Французька влада застерігає від використання медових гелів з афродизіаками

Велика Епоха
У лабораторії в продуктах були виявлені хімічні добавки, які можуть бути небезпечні для серцевих хворих (Sean Gallup / Getty Images)

Попередження для споживачів:

Продукти з такими назвами, як «Black Horse Honey» (Мед чорного коня) і «Jaguar Power» (Сила ягуара), містять не заявлені інгредієнти, які можуть мати небезпечні побічні ефекти.

Французькі органи охорони здоров'я і безпеки застерігають від використання медових гелевих продуктів, які, як стверджується, містять афродозіатичні речовини. Продукція продавалася як натуральні афродизіаки, але містила інгредієнти, які не були зазначені в списку інгредієнтів і могли мати небезпечні побічні ефекти. Покупці цих продуктів не повинні «ні за яких обставин споживати їх, а утилізувати», попередила у вівторок влада в спільній заяві.

Відповідно до звіту, продукти, які продавалися під такими назвами, як «Black Horse Honey» і «Jaguar Power», стверджували, що вони мають натуральне походження. Однак насправді ці препарати містили такі хімічні речовини, як Силденафіл і Тадалафіл. Це основні компоненти препаратів для лікування еректильної дисфункції, таких як Віагра або Сіаліс. У Франції ці препарати можна придбати тільки за рецептом лікаря.

Влада попередила, що ці хімічні речовини можуть викликати серйозні побічні ефекти у людей з уже наявними серцевими захворюваннями.За останні кілька місяців, лікарні вилікували декількох пацієнтів, які вживали ці продукти. Побічними ефектами були «постійні конвульсії, легенева кровотеча, набряк мозку і ниркова недостатність». Тому деяких пацієнтів довелося лікувати в стаціонарі.


Джерело: The Epoch Time