Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Франції набув чинності більш суворий закон проти ісламістів

П'ятниця, 27 серпня 2021 року

Національна асамблея Франції. (IStock)

Через десять місяців після обезголовлення вчителя Самюеля Паті у Франції набув чинності більш суворий закон проти ісламістського впливу. Закон "про посилення принципів республіки" був опублікований в офіційному віснику в середу. Президент Еммануель Макрон ініціював поправку восени.

Розпалювання ненависті в інтернеті, серед іншого, буде каратися набагато суворіше: будь-кому, хто "наражає на небезпеку життя іншої людини, поширюючи інформацію про її особисте та сімейне життя або її професії", загрожує до трьох років позбавлення волі. Паті, учитель історії, був убитий підозрюваним ісламістом в жовтні після того, як він показав у класі карикатури на Мухаммеда, а в інтернеті з'явилися погрози.

Крім того, уряд хоче обмежити вплив Туреччини, Саудівської Аравії та інших країн на французькі мечеті. Закон також передбачає прискорену можливість закриття церков або релігійних об'єднань, якщо там проповідують ненависть і насильство.

На презентації планів в жовтні президент Еммануель Макрон зазначив, що в ісламі є "проблема" з радикальними течіями. Це призвело до протестів в мусульманських країнах, деякі з яких мали насильницький характер. Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган особисто словесно напав на Макрона.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...