Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Бразилії чоловік п'ять разів вакцинувався від COVID-19 різними вакцинами

Понеділок, 23 серпня 2021 року

(Sergio Flores/Getty Images)

Pfizer, CoronaVac і AstraZeneca, — він отримав все, або майже все. Жителю Ріо-де-Жанейро доведеться пояснити органам охорони здоров'я, як він зміг отримати п'ять доз вакцини Covid-19 протягом десяти тижнів.

Він дійсно потребував цього? Муніципалітет Ріо 20 серпня повідомив, що органи охорони здоров'я зв'яжуться з одержувачем п'ятикратної вакцини, щоб він "пояснив", як йому вдалося отримати ці ін'єкції в декількох центрах вакцинації.

В період з 12 травня по 21 липня чоловік отримав дві дози вакцини Pfizer, дві — китайської сироватки від CoronaVac і одну — AstraZeneca, повідомляє TV Globo, якому вдалося ознайомитися з цифровою картою щеплень цього жителя західної зони Ріо. Кожною другою дозою він щеплювався з різницею в 13 днів. Його викрили, коли 16 серпня він спробував отримати шосту дозу.

Повідомляється про сотні випадків шахрайства

Муніципалітет повідомив, що чоловік відвідав три різних центрів вакцинації й скористався комп'ютерними збоями, — повідомляє новинний сайт G1. Зі свого боку, Секретаріат охорони здоров'я заявив, що йому вдалося "встановити особу цієї людини у своїх реєстрах" і що він вживатиме "необхідних заходів".

Але ця людина не єдина, хто обійшла правила, були зареєстровані сотні випадків шахрайства, коли люди бігли до центрів вакцинації в таких штатах, як Сан-Паулу, Ріо-де-Жанейро або Мінас Жерайс, щоб отримати вакцину за своїм вибором або третю дозу.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...