Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Китайський режим звинувачує Росію в недавньому сплеску захворюваності COVID-19 в Китаї

П'ятниця, 13 серпня 2021 року
Мешканець проходить тест на нуклеїнову кислоту на коронавірус COVID-19 у Нанкіні, на сході провінції Цзянсу, 21 липня 2021 р. (STR/AFP через Getty Images)

Китайський комуністичний режим перекладає провину за недавній сплеск захворюваності COVID-19 в китайському місті Нанкін на Росію. Тим часом витік внутрішнього офіційного документа показує, що режим розглядає Росію як найбільше джерело імпортованих інфекцій.

З 20 липня в місті Нанкін провінції Цзянсу знову з'явився COVID-19, так званий вірус КПК (Китайської комуністичної партії). Аеропорт Нанкін Лукоу був визначений як джерело цієї серії спалахів. З 20 липня по теперішній час в провінції Цзянсу зареєстровано в цілому 642 підтверджених місцевих випадки захворювання. Через те, що китайський режим приховує епідемію, справжнє число інфікованих невідомо.

30 липня Дін Цзе, заступник директора Нанкінського центру з контролю і профілактики захворювань, заявив на пресконференції, що генетична послідовність ранніх зареєстрованих випадків захворювання у прибиральників салонів в аеропорту збігається з послідовністю завезеного випадку, зареєстрованого 10 липня на рейсі CA910 з Росії. Прибиральники працювали на цьому літаку.

Мешканці стоять у черзі на тести на нуклеїнові кислоти на COVID-19 у Нанкіні, на сході провінції Цзянсу, на сході Китаю, 21 липня 2021 р. (STR/AFP через Getty Images)

За відкритою інформацією, рейс CA910 регулярно літає з Москви в Нанкін через авіакомпанію Air China. Він курсує щосуботи, і останній рейс був здійснений 17 липня. За даними китайських державних ЗМІ, рейс CA910 тимчасово припинений, через 10 випадків інфікованих пасажирів з минулого року під час пандемії.

Видання Epoch Times отримало внутрішній офіційний документ китайського режиму, який показує, що він розглядає Росію як основне джерело імпортованих інфекцій COVID-19.

Документ має назву "Короткий звіт (випуск 396) про останню ситуацію з національною епідемією". Звіт позначений як "внутрішній матеріал".

Зміст даного звіту містить коротку інформацію про стан місцевої епідемії та завезені випадки, включаючи статистичні таблиці.

Відповідно до "Статистичної таблиці імпорту епідемій з-за кордону" в документі, в першу п'ятірку країн, які вказані як джерела імпортованих Китаєм випадків COVID-19, входять Росія (950), США (475), Великобританія (424), Філіппіни (335) і ОАЕ (176). Китайський режим вважає Росію найбільшим джерелом імпортованих Китаєм випадків захворювання, що у два рази більше, ніж у США.

Американський оглядач поточних подій Лі Ліньі вважає, що, виходячи зі звинувачень нанкінської влади на адресу Росії та внутрішнього документа Держради КПК, схоже, що єдина офіційна риторика режиму полягає в тому, щоб звинуватити іноземні держави в тому, що вони є джерелом спалахів COVID-19 в Китаї. В іншому випадку буде створюватися враження, що чиновники КПК неефективно борються з епідемією, і їм буде важко зберегти свої офіційні пости. Лі сказав газеті The Epoch Times: "Насправді, місцеві інфекції COVID-19 в материковому Китаї ніколи не припинялися, просто КПК приховує це. Коли інфекція виходить з-під контролю і стає надбанням громадськості, влада перекладає провину на інші країни".

Джерело: The Epoch Times