ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Муніципалітет в Колумбії вводить комендантську годину для невакцинованих людей

Велика Епоха
Кампанія з вакцинації в Колумбії (Guillermo Legaria / Getty Images)

Влада колумбійського муніципалітету Сукре ввела восьмиденне обмеження на пересування для невакцинованих. "Всі повинні бути щеплені, інакше вони не зможуть вільно пересуватися по муніципалітету Сукре", — заявила мер Ельвіра Хулія Меркадо радіостанції Blu в понеділок. Тим, хто не дотримується цього правила, загрожує штраф або навіть тюремне ув'язнення.

Цей захід передбачає, що люди, які не щеплені проти коронавірусу, можуть залишати свої будинки тільки у виняткових випадках — наприклад, щоб відвідати лікаря або зробити щеплення. Спочатку обмеження будуть діяти протягом восьми днів, а потім будуть переглянуті з урахуванням поширеності інфекції.

Недотримання нових правил загрожує ув'язненням

Всі жителі муніципалітету повинні пред'являти прищепну карту для входу в супермаркети, бари, дискотеки, ресторани, банки і магазини. Супротивникам цього заходу, загрожує штраф в розмірі близько 220 євро. Повторним порушникам загрожує навіть тюремне ув'язнення.

У муніципалітеті, де проживає близько 28 000 осіб, тільки 10 000 поки вирішили пройти вакцинацію проти коронавірусу — хоча вакцин досить для всіх. Меркадо звинуватила в цьому "дезінформацію", поширювану про вакцину. "Є релігії, які відмовляються від вакцинації. Молодим людям кажуть, що вони більше не зможуть піти випити, або — що щеплені помруть через два роки і що вакцина — це Антихрист", — перерахувала вона.

На сьогодні тільки 12,2 мільйона з 50 мільйонів жителів повністю вакциновані проти коронавірусу.


Джерело: The Epoch Times