Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

93 млн американців не хочуть вакцинуватися: Доктор Ентоні Фаучі

Вівторок, 10 серпня 2021 року
Доктор Ентоні Фаучі, директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань, виступає на слуханнях в Сенаті у Вашингтоні 30 червня 2020 року (Al Drago/Pool/Getty Images)

Доктор Ентоні Фаучі 5 серпня повідомив австралійській програмі ABC 7.30, що вакцинація від COVID-19 в Сполучених Штатах стикається з опором майже 93 млн осіб, які не хочуть робити щеплення.

Фаучі, директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID), сказав, що влада США вирішила звернутися до впливових осіб в соціальних мережах і шановним членам спільнот для поширення інформації.

«Нам потрібні довірені посланці; священнослужителі, сімейні лікарі, люди, яким довіряють, і члени (спільноти), якими захоплюються, спортивні діячі».

Він зазначив, що влада США звертається до «реп-груп»і впливових осіб в Instagram, які «взаємодіють з молодими людьми», через те, що тільки 40% молодих американців були вакциновані проти COVID-19.

Але навіть тоді Фаучі стверджував, що те, що він назвав «політичним розколом», є причиною нерішучості щодо вакцинації в «червоних штатах» Флориди і Техасу.

«Близько 40% всіх нових випадків зараження в Сполучених Штатах відбуваються в двох штатах: Флориді і Техасі», — сказав Фаучі, додавши, що понад 20% всіх нових випадків інфікування доводяться на Флориду.

Він також заявив, що жителі обох штатів «не довіряють вакцині» і «не хочуть, щоб їм вказували, що їм робити».

Попри це, Фаучі зазначив, що Сполученим Штатам вдалося вакцинувати мільйони людей через центри масової вакцинації, такі як спортивні стадіони та автостоянки. Він назвав людей, вакцинованих в цих центрах, «фруктами, які низько висять».

За його словами, влада звернулася до аптек. «У нас є 40000 аптек, в які ми поставили вакцини, можна просто увійти і зробити щеплення».

У США також були пересувні підрозділи, а також «велика програма по забезпеченню справедливості, щоб спробувати отримати доступ до наших коричневих і чорних людей, які, як правило, більш уразливі перед серйозними наслідками, що ведуть до госпіталізації».

Фаучі з'ясував, чому влада неохоче санкціонує вакцини проти COVID-19, що не були «повністю схвалені і ліцензовані» Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA).

«Влада на місцевому рівні не вирішується ввести обов'язкову вакцинацію, бо вони бояться юридичних наслідків, якщо у них немає ліцензованої вакцини, хтось може подати в суд за спробу примусу, так би мовити», — сказав він.

«Після того, як ви отримаєте повну апробацію вакцини, з'являються університети і коледжі, які скажуть: "Якщо ви хочете вступити до нашої установи, ви повинні пройти вакцинацію". Це охопить значну частину молодих людей».

«Ви отримаєте великі галузі, я не знаю, якими вони будуть, нафтові компанії, Amazon, Microsoft — що б це не було, і вони скажуть, що треба пройти вакцинацію, якщо хочете працювати у них, то вам доведеться пройти вакцинацію. Я думаю, це буде мати велике значення для тих людей, які все ще не хочуть вакцинуватися», — сказав Фаучі.

Під час інтерв'ю Фаучі також заявив, що і дітям слід робити щеплення, інакше вони будуть поширювати вірус. Однак винахідник технології вакцини мРНК Роберт Мелоун стверджує, що співвідношення ризику і користі вакцини для дітей «не так добре».

Доктор Мелоун сказав в програмі «Лідери американської думки» The Epoch Times, що «підлітки мають дуже і дуже низьку ймовірність захворювання або смерті від COVID» в порівнянні з літніми людьми.

Він закликав людей витратити час на дослідження, перш ніж приймати рішення.

"Тобі вирішувати. Це твоє тіло. Твій вибір. Я настійно рекомендую вам знайти час, щоб отримати інформацію, зробити все, що в ваших силах, а потім прийняти рішення, яке, на вашу думку, підходить саме вам», — сказав Мелоун.

Вакцини COVID-19 зараз недоступні для дітей молодших 12 років у США. Однак в червні Pfizer заявила, що починає тестування своєї мРНК-вакцини на більшій групі дітей у віці до 12 років після вибору нижчої дози вакцини на більш ранній стадії випробування.

Головний хірург США Вівек Мурті недавно сказав в подкасті, що, на його думку, вакцина COVID-19 для дітей молодше 12 років, швидше за все, отримає дозвіл на екстрене використання протягом наступного навчального року.

Джерело: The Epoch Times