Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вірусолог, імунолог і молекулярний біолог Роберт Мелоун вважає: «Кампанію вакцинації слід припинити»

Четвер, 12 серпня 2021 року
Дослідники роблять вакцини на основі мРНК. (THOMAS LOHNES/AFP через Getty Images)

Вакцини не тільки роблять вірус більш небезпечним, попереджає вірусолог і імунолог Роберт Мелоун. Вони також підвищують сприйнятливість до інфекції, посилюючи антитіла, які сприяють поширенню і розмноженню вірусу.

Вірусолог, імунолог і молекулярний біолог Роберт Мелоун вважається одним із винахідників вакцин на основі генів. У 1989 році він став співавтором і рушійною силою наукової статті, в якій показав, як інформаційні клітини РНК упаковані в жирову кульку, спонукають клітини, що розвиваються виробляти певні білки.

"Спайковий білок SARS-CoV-2 є цитотоксичним, — це факт ", — написав Мелоун у Твіттері трохи більше як два тижні тому, посилаючись на кілька рецензованих посилань і Інститут біологічних досліджень Солка. "Розробники вакцин зобов'язані довести, що їх версія штаму не є токсичною. Покажіть нам!"

Тепер він розправляється з американським колегою Крістіаном Дростеном аналогом Ентоні Фаучі, який заявив, що назальні титри у "щеплених" людей такі ж, як і у невакцинованого населення. У своєму інтерв'ю Мелоун назвав цю заяву "бомбою", оскільки Фаучі таким чином підтвердив, що люди, які роблять щеплення, не мають кращого захисту, ніж люди, які не хочуть отримувати умовно схвалені вакцини.

Більш висока концентрація вірусу у вакцинованих осіб

Мелоун також підкреслив, що назальні титри є поганими показниками, коли мова йде про визначення концентрації антитіл, і що титри на основі крові краще підходять для оцінки того, чи дійсно вакцини працюють так, як рекламується. Він мав на увазі звіт NBC, опублікований USA Today, який пізніше був вилучений, з посиланням на високопоставленого урядовця, який стверджував, що "вакциновані люди можуть мати більш високий рівень концентрації вірусу і заразити інших на хвилі, викликаною Коронавірусним штамом Дельта".

Більш ранні дослідження на тхорах і кішках вже вказували на те, що зараз все більше проявляється: хоча початкові результати були багатообіцяльними, піддослідні тварини загинули від антитіл, що підсилюють інфекцію (антитіло-залежне посилення), після контакту зі збудниками атипової пневмонії. Мелоун вже вказував на цей ризик в лютому, навіть у людей, щеплених вакциною від коронавірусу. У червні він опублікував тривожні дані, які підтвердили його думку. За словами Мелоуна, особливо велика кількість антитіл, що підсилюють інфекцію, утворюється під час фази зниження ефективності вакцини.

«Кампанію вакцинації слід припинити»

На цьому тлі він називає тези Фаучі "нещирими". Навіть більше: "Ми рухаємося до найгіршого сценарію", — попереджає Мелоун. Адже ці дані можуть підтвердити, що титри у вакцинованих людей вищі, ніж у невакцинованих, і, отже, ризик Антитіло-залежного посилення відповідно вищий у вакцинованих людей. "Тоді кампанію з вакцинації доведеться припинити", — каже винахідник мРНК-вакцини.

"Ми не знали, що сам спайковий білок є токсином і патогенним білком", — зізнався ще в червні дослідник вакцин і імунолог Байрам Брідл, який отримав у 2020 році грант в розмірі 230 000 доларів від канадського уряду на дослідження з розробки вакцини Covid.

Близько 11 400 смертей і понад 62 000 серйозних захворювань тільки в Сполучених Штатах вже пов'язані з мРНК і аденовірусними вакцинами. Проте політики, ЗМІ та переважна більшість медичних працівників продовжують в унісон закликати людей робити щеплення.

Джерело: The Epoch Times