ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Університет США вводить штрафи й обмеження на користування Wi-Fi для невакцинованих студентів

Велика Епоха
Медичний працівник пред'являє карту щеплень Covid-19 в клініці вакцинації й здоров'я в медичному центрі QueensCare в переважно латиноамериканському районі Лос-Анджелеса, Каліфорнія, 11 серпня 2021 року. (Robyn Beck/AFP via Getty Images)

Студенти Університету Quinnipiac в Коннектикуті будуть оштрафовані на суму до 2 275 доларів і втратять доступ до мережі Інтернет, якщо не будуть дотримуватися університетської політики вакцинації проти Covid-19.

Приватний університет гуманітарних наук округу Нью-Хейвен оголосив про нові санкції 16 серпня в електронному листі, розісланому приблизно 600 студентам, які ще не надали докази вакцинації проти Covid-19 і не запросили звільнення від неї.

Згідно з електронного листа, отриманого The Epoch Times, учні Quinnipiac повинні були надати свої записи про щеплення до 1 серпня. Ті, хто не підкориться новим вимогам до 14 вересня, будуть оштрафовані на 100 доларів в тиждень, зі збільшенням на 25 доларів кожні два тижні, до максимальної суми 200 доларів на тиждень. Вони також не зможуть користуватися мережею кампуса і Wi-Fi.

Університет попередив, що студенти можуть бути оштрафовані на загальну суму до 2.275 доларів за осінній семестр. Штрафи поширюються на тих, хто не робить щеплення, а також на звільнених від них студентів, які пропускають щотижневий тест на Covid-19. За кожний пропущений тест накладається штраф у розмірі $ 100.

Студенти, які отримали по одній дозі до 25 серпня, не будуть оштрафовані, за умови, що вони повністю вакциновані до 14 вересня, повідомили представники університету. Але вони як і раніше повинні брати участь в щотижневих тестах протягом двох тижнів після другої дози й надати негативний результат перед поверненням в університетське містечко.

"Ми б не хотіли приймати ці заходи, але захист здоров'я нашого університетського співтовариства Quinnipiac шляхом забезпечення дотримання вимоги про вакцинацію — це єдиний спосіб зняти більшість обмежень, пов'язаних з коронавірусом, і безпечно повернутися до навчання й особистого життя ", — сказав Том Еллетт, член правління, в електронному листі, розісланому студентам. "Ми дякуємо вам за увагу до цих важливих протоколів охорони здоров'я".

Quinnipiac — не перше навчальний заклад в США, який використовує фінансові кошти для забезпечення дотримання політики вакцинації. Коледж Rhodes, приватний гуманітарний коледж з більш ніж 2000 студентів в Мемфісі, штат Теннессі, оголосив в червні, що студенти повинні пройти вакцинацію або сплатити обов'язковий збір за обстеження в розмірі 1 500 доларів США.

"Після повернення в кампус з невакцинованих студентів буде стягуватися плата за здоров'я і безпеку в розмірі 1500 доларів США за семестр, щоб покрити витрати на обов'язкове тестування ", — йдеться в листі, адресованому спільноті Rhodes.

Аналогічним чином, коледж West Virginia Wesleyan College, приватний гуманітарний коледж в Західній Вірджинії, оголосив на початку цього місяця, що він буде штрафувати всіх невакцинованих студентів на 750 доларів. Ці студенти також повинні носити маски, перебуваючи в приміщенні, проходити щотижневе тестування і дотримуватися фізичну дистанцію. Будь-який студент з діагнозом Covid-19, який не може покинути кампус, повинен буде заплатити ще один штраф у розмірі 250 доларів.

Джерело: The Epoch Times