Вівторок, Тра 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Асоціація цивільних свобод Онтаріо написала «лист не щепленим»

Понеділок, 16 серпня 2021 року
Голки від попередніх ін'єкцій вакцини видно в контейнері з біологічною небезпекою в клініці вакцинації COVID-19 в Веллінгтоні, Нова Зеландія, 30 березня 2021 г. (Hagen Hopkins/Getty Images)

У відкритому «листі нещепленим», випущеному Асоціацією цивільних свобод Онтаріо, міститься заклик до індивідуальної автономії і свободи від державного примусу.

У заяві про місію щодо вакцин COVID-19, зокрема, йдеться :

«Група підкреслює добровільний характер вакцинації, а також необхідність інформованої згоди та індивідуальну оцінку ризику і користі ... Контроль над нашою тілесною недоторканністю цілком може бути кінцевим кордоном боротьби за захист громадянських свобод».

Лист заперечує проти того, що нещеплені несправедливо «стають мішенню основних засобів масової інформації, державних кампаній, несправедливих правил і політики, і натовпу в соціальних мережах», і заперечує проти переважної більшості західних лідерів, які ініціювали примусову вакцинацію.

Справа не тільки в примусі, а й в добровільній згоді. Як правильно вказується в листі, інформована згода на укол дуже проблематична в нинішніх обставинах:

«Довгострокові ефекти невідомі. Ефекти трансгенераціі невідомі. Порушення регуляції природного імунітету, викликане вакциною, невідомо. Можлива шкода невідома, оскільки повідомлення про небажані явища затримуються, є неповними і непослідовними в різних юрисдикціях».

У листі підкреслюється, що одним з найбільш переконливих міркувань є те, що всі відповідні дослідження, що стосуються безпеки й ефективності вакцин, фінансувалися, організовувалися, координувалися і підтримувалися Big Pharma, «і жодне з даних досліджень не було оприлюднено або є для дослідників, які не працюють в цих компаніях». Просто немає незалежних рецензованих досліджень; всі вони фінансуються транснаціональними фармацевтичними гігантами.

Це важливе застереження, яке не можна ігнорувати. У нас просто немає в нашому розпорядженні надійних, ретельно досліджених, чесних і диспозитивних даних, на основі яких можна було б прийняти обґрунтоване рішення щодо нашої власної цілісності і здоров'я в довгостроковій перспективі. Дані скомпрометовані з початку їх походження і не можуть бути прийняті на віру. Для цього потрібно грати в Російську рулетку з невизначеною кількістю завантажених камер.

Ті, що підписалися під листом належним чином скептично ставляться до попередніх результатів випробувань вакцини: «Заявлені високі значення відносної ефективності засновані на невеликій кількості нечітко певних інфекцій», такі «інфекції», залежать від навмисно високих порогових рівнів циклу ампліфікації*, які, як відомо, генерують безліч помилкових спрацьовувань, імовірно підтверджують серйозність кризи. Вони являють собою корисливий обман.

Дійсно, Центрам по контролю і профілактиці захворювань також довелося визнати те, що повинно бути загальновідомим, а саме, що COVID-19 має високу виживаність: у віці від 0 до 65 років виживаність становить 99%, а старше 65 років — 91%.

У листі також не згадується, що дозвіл на використання в надзвичайних ситуаціях (EUA), видане фармацевтичним компаніям, які не є сертифікатом схвалення FDA і, крім того, має додатковий, але вирішальний ефект звільнення Big Pharma від кримінального переслідування відповідно до Закону PREP (громадська готовність і готовність до надзвичайних ситуацій). Це не біоіммунітет, обіцяний цими компаніями, а правовий імунітет, гарантований законом. Що може піти не так?

В кінці листа міститься заклик до «різноманітності наукових думок ... нам потрібна полікультура інформації та її інтерпретацій. А цього у нас зараз немає. Рішення не приймати вакцину залишає місце для виникнення розуму, прозорості та відповідальності».

Це спонукає людей не боятися. Скептики вакцини «демонструють стійкість, порядність і стійкість», відстоюючи «наукову підзвітність і свободу слова, які необхідні для процвітання суспільства».

У політичній і суспільній атмосфері загальної лякливості і приниженого підпорядкування відрадно бачити, як одна організація Онтаріо рішуче захищає свободу совісті та демократичні принципи, що лежать в основі відмови від вакцинації.

* Ампліфікація (лат. Amplificatio — посилення, збільшення), в молекулярній біології — процес утворення додаткових копій ділянок хромосомної ДНК.

Погляди, виражені в цій статті, є думкою автора і не обов'язково показують погляди The Epoch Times.

Девід Солуей — канадський есеїст і політичний оглядач. Його остання книга — «Записки з занедбаної культури».

Джерело: The Epoch Times