ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Південна Корея сповістила про 2 випадки нового штаму Delta Plus COVID-19

Велика Епоха
Люди стоять в черзі на тест на COVID-19 в пункті тестування, який тимчасово встановлений в центрі суспільної охорони здоров'я в Сеулі, Південна Корея, 9 липня 2021 року. (Heo Ran/Reuters)

СЕУЛ — Південна Корея виявила перші два випадки нового штаму Delta Plus COVID-19, повідомило минулого вівторка Корейське агентство з контролю і профілактики захворювань (KDCA), в той час, як країна бореться з четвертої хвилею інфекцій.

Різновид Delta Plus є відгалуженням від різновиду Delta, вперше виявленої в Індії, і придбала мутацію білка шипа під назвою K417N, яка також зустрічається в різновиди Beta, вперше виявленої в Південній Африці.

Повідомлень про випадки захворювання Delta Plus було небагато, і лише кілька країн, включаючи Великобританію, Португалію і Індію, повідомили про деякі випадки захворювання.

"Перший випадок (в Південній Кореї) був виявлений у чоловіка у віці 40 років, який не мав записів про недавні поїздки ", — повідомили агентству Reuters в KDCA. Джерело передачі вірусу знаходиться в стадії розслідування.

Результати тестів близько 280 осіб, які контактували з чоловіком, показали, що тільки у його сина теж був позитивний результат, повідомив на брифінгу Пак Ен Чжун, співробітник KDCA.

Пак сказав, що поки неясно, чи був син також інфікований вірусом Delta Plus.

Другий випадок був виявлений у мандрівника, який повернувся зі Сполучених Штатів. Ця людина була щеплена обома вакцинами AstraZeneca перед поїздкою, — сказав Парк.

Органи охорони здоров'я заявили, що кілька основних вакцин діють проти високозаразливого штаму Delta, який вже став переважним у багатьох країнах, але висловили стурбованість тим, що нові штами можуть ухилятися від деяких вакцин.

Генетичний аналіз 3014 випадків зараження, проведений минулого тижня, показав, що 64 відсотки з них були викликані штамом Delta, що є явною ознакою того, що цей штам став панівним і в Південній Кореї. Випадки захворювання серед повністю вакцинованих людей залишалися на низькому рівні.

Деякі вчені вважають, що штам Delta Plus ще з сильнішою силою передається. Зараз в Індії й в усьому світі проводяться дослідження з перевірки ефективності вакцин проти цієї мутації.

Південна Корея повідомила про 1 202 нових випадки захворювання COVID-19 за понеділок, в результаті чого загальне число заражених досягло 202 203, а число померлих склало 2 104 осіб.

У вівторок країна заявила, що 20 мільйонів осіб, або 39 відсотків населення, отримали хоча б одну дозу вакцини, а 14,1 відсотка пройшли повну вакцинацію.

Південна Корея має намір до вересня імунізувати не менше 36 мільйонів осіб.

Джерело: The Epoch Times