Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вхід на похорон заборонений. У Німеччині члени клану побили начальника кладовища

Понеділок, 23 серпня 2021 року
Символічне зображення (Istockphoto/OzanSatioglu)

У делікатній ситуації похоронної служби розгорілася суперечка через вхід на кладовище в Ессені, Німеччина. Начальник кладовища був побитий членами великої ліванської родини. На місце прибула поліція з загоном в кілька сотень людей.

Загострення сталося під час мусульманського похорону в Ессені, що викликало необхідність прибуття численної поліції. Газета Bildzeitung на підставі показань свідків повідомляє про інцидент, який стався в мусульманській частині ессенського кладовища "Am Hallo" в районі Штоппенберг. Офіційного поліцейського звіту про це, схоже, не існує.

Відмова у в'їзді, начальник кладовища побитий

Згідно зі свідченнями, члени великого ліванського клану посварилися з начальником кладовища, тому що хотіли проїхати на кладовищі з літнім членом клану. Однак, відповідно до правил кладовища, шлагбаум не було відкрито для трьох машин, що під'їхали. Начальник кладовища вперто відмовлявся. Після цього чоловік був ображений як расист і зазнав нападу з боку деяких чоловіків з клану.

Очевидець інциденту повідомив, що близько 20 чоловіків оточили його й утримували. Після цього вони його побили, а також били "якимось предметом", — сказав свідок. "Двоє охоронців змогли стримати тільки гірших головорізів". У підсумку, глава кладовища зміг звільнитися і втекти в головну будівлю, а члени клану відкрили шлагбаум на кладовище й під'їхали до похоронної службі на своїх трьох автомобілях.

Начальник поліції про "проблемні похорони"

Нарешті, прибула поліція з сотнею поліцейських. Bild пише, що ліванці були настільки агресивні, "що поліція не захотіла впізнавати винних на місці, щоб уникнути подальшої ескалації".

Були задокументовані особисті дані одинадцяти чоловік, і щодо трьох водіїв автомобілів було розпочато розслідування за фактом проникнення. Сам начальник кладовища звинуватив у нападі.

Начальник поліції Ессена Франк Ріхтер заявив: "Монополія на застосування сили належить тільки державі. Будь-хто, хто нападає на людей в Ессені, особливо на муніципальних службовців або представників влади, відчує на собі всю суворість правової держави. У майбутньому ми направимо ще більше поліцейських на проблемні похорони як превентивний захід для запобігання подібних інцидентів."

Джерело: The Epoch Times