ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

19-річний відпочивальник з Німеччини помер на пляжі на Майорці

Велика Епоха
ФОТО: JAIME REINA/AFP via Getty Images

У Німеччині уряд продовжує чинити тиск на прийняття рішення про вакцинацію, применшуючи побоювання багатьох вчених з приводу побічних ефектів і можливих пізніх наслідків. Водночас створюються низькопорогові пропозиції для подальших масових вакцинацій.

Інцидент стався ввечері в суботу, 21 серпня, приблизно о 18:45. Молода людина з Німеччини відпочивала зі своєю сестрою в Плайя-де-Муро, всього за декілька кілометрів від Порт-д'Алкудія на півночі Майорки.

Вони купалися в морі, коли раптово юнак вийшов з води, а його сестра поспішила на кілька кроків вперед, сигналізуючи, що щось не так. Її 19-річний брат скаржився на погане самопочуття і помутніння зору. Потім він почав сильно кашляти та спльовувати кров.

За даними "Chronica Balear", кілька очевидців на пляжі попередили рятувальників компанії SPSalvament, чия сторожова вежа знаходилася всього в 50 метрах. Коли рятувальники прибули на місце події, молодий чоловік втратив свідомість. З рота у нього рясно текла кров. Через кілька хвилин приїхала швидка допомога.

У зв'язку з ситуацією, що склалася була запрошена ще одна спеціальна машина швидкої допомоги. Лікар, який перебував тут у відпустці, також намагався допомогти 19-річному хлопцю, у якого, очевидно, сталася зупинка серця. Після приблизно години спроб реанімації молодий турист був визнаний мертвим приблизно о 7:50 вечора.

За словами його сестри, у 19-річного хлопця був вроджена вада серця, він змушений був приймати ліки й знаходився під наглядом лікарів. Він також був прооперований з цього приводу. За словами сестри, він вів нормальний спосіб життя.

В той самий час молода жінка пояснила рятувальникам, що у її брата були різні скарги після щеплення від коронавірусу в Німеччині. Потім він звернувся до лікаря, який запевнив його, що у нього немає проблем зі здоров'ям. В результаті молодий чоловік вирішив відправитися на Майорку, як і планував.

Для розслідування інциденту була призначена цивільна гвардія. Смерть молодого німця тепер належить з'ясувати за допомогою висновку судово-медичної експертизи.

Поки невідомо, який тип вакцини від коронавірусу отримав 19-річний хлопець і в якій мірі вона може бути пов'язана з його смертю.

В початку липня органи охорони здоров'я США оновили свої таблиці даних про препарати мРНК компаній Moderna і BioNTech/Pfizer, включивши в них попередження про збільшення випадків запалення серцевого м'яза після вакцинації — особливо у молодих чоловіків. Німецький Інститут Паула Ерліха також повідомив про декілька випадків раптових серцевих захворювань в якості побічних ефектів у молодих вакцинованих людей в Німеччині.

Джерело: The Epoch Times