ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В пустелі Аляски на чоловіка напав ведмідь і стежив за ним протягом тижня

Велика Епоха
Ведмідь грізлі в штаті Монтана, США (iStock)

У дикій місцевості Аляски за чоловіком протягом тижня стежив ведмідь, який раніше напав на нього. Влада повідомила, що рятувальники берегової охорони помітили постраждалого з вертольота. Під час польоту між містами Коцебу і Ном на віддаленому північному заході Аляски чоловік був помічений в шахтарському таборі 16 липня — завдяки "знаку SOS над хатиною".

Співробітники служби порятунку виявили чоловіка з травмами ноги і верхньої частини тіла і доставили його в лікарню в Номі. За словами потерпілого, рани були отримані в результаті нападу ведмедя. Протягом тижня після нападу ведмідь повертався до табору ночами й переслідував чоловіка. Друзі чоловіка оголосили його в розшук після того, як він не повернувся в Ном.

Американський штат Аляска малонаселений і відомий насамперед своєю незайманою природою. Тут мешкають чорні, білі й бурі ведмеді, в тому числі кадьяцький ведмідь, який вважається одним з найбільших у світі. Зустрічі з ведмедями на Алясці не рідкість, але напади на людей досить рідкісні.

Джерело: The Epoch Times