Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В Техасі прикордонна служба США затримала близько 8691 іноземця-злочинця

Четвер, 26 серпня 2021 року

Злочинці і члени банд, недавно заарештовані прикордонним патрулем після незаконного в'їзду в США. (CBP)

Прикордонний патруль за останні 10 місяців заарештував 8691 іноземця-злочинця, які намагалися перетнути південний кордон з Мексикою. В сукупності вони зробили 12685 злочинів.

14 серпня прикордонники на півдні Техасу заарештували двох членів банди MS-13. Один з них, засуджений вбивця з Сальвадору, був затриманий після незаконного переходу до Сполучених Штатів з групою осіб недалеко від Місії, штат Техас. 44-річний чоловік провів три роки у в'язниці за вбивство в Каліфорнії в кінці 90-х, а у 2005 році був знову ув'язнений, як «депортований іноземець», який повторно перейшов кордон, згідно з даними Служби митного і прикордонного контролю (CBP).

Багато іноземців-злочинців затримано при спробі ухилитися від прикордонного патруля або при спробі злитися з великими групами, які перетинають кордон. Картелі й злочинні організації переправляють контрабанду і людей через непідконтрольні райони.

Прикордонники розповіли The Epoch Times, що вони затримують від 10 до 20% іноземців, які незаконно переходять кордон, хоча неможливо оцінити, скільком з них вдалося уникнути виявлення і захоплення.

З лютого прикордонна служба затримала понад 1 мільйон іноземців-нелегалів.

Багато з них шукають прикордонний патруль, знаючи, що їх випустять у внутрішні райони країни з проханням з'явитися в місцеву імміграційну і митну службу після прибуття в пункт призначення.

Крім того, за оцінками виконувача обов'язки начальника прикордонної служби Рауля Ортіса, не менше 300 тис.нелегальних іноземців за останні 10 місяців випали з поля прикордонників.

8691 заарештований іноземець за останні 10 місяців — це приблизно на 328% більше, ніж у 2020 фінансовому році, якщо врахувати двомісячну різницю в звітності.

Прикордонники не можуть негайно перевірити наявність кримінальних вироків в рідній країні іноземців, тому їх ловлять, коли вони скоюють злочини в Сполучених Штатах і реєструють в базі даних Національного центру інформації про злочинність.

19 серпня прикордонний патруль в Браунсвілл, штат Техас, затримав громадянина Мексики Марко Антоніо Теллеса, який раніше був заарештований за спробу сексуального насильства щодо дитини в Лексінгтоні, штат Кентуккі. Згідно із записами, він був засуджений до одного року тюремного ув'язнення, зареєстрований як сексуальний злочинець, а потім депортований.

Двома днями раніше громадянин Гондурасу Арлін Рейнальдо Руїс-Кардона був заарештований в складі групи з 46 осіб в Ріо-Гранде-Сіті, штат Техас. Згідно з даними Нью-Йорка, у 2011 році Руїс-Кардона був заарештований в Нью-Йорку за багаторазове зґвалтування 8-річної дівчинки. Його засудили до чотирьох років тюремного ув'язнення і згодом депортували в червні 2015 року.

У цьому році прикордонники в секторі долини Ріо-Гранде в Техасі заарештували понад 140 нелегальних членів десяти різних вуличних банд.

Один з останніх арештів був проведений військовослужбовцями Техасу приблизно в 110 км на північ від кордону 22 серпня. Вони затримали двох нелегальних іммігрантів в зоні відпочинку округу Брукс. Один з чоловіків був підтвердженим членом банди MS-13 з Сальвадору, засудженим у 2009 році за сексуальне насильство в окрузі Холл, штат Джорджія.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...