ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Основне необхідне обладнання для стоматологічного кабінету

Велика Епоха

Лікування захворювань ротової порожнини, виправлення прикусів та інших патологій, маніпуляції, пов'язані з обстеженням - стоматолог кожен день проводить безліч процедур. Якісне лікування буде залежати не тільки від досвіду лікаря, але і від використовуваного обладнання. Відрізняються останні, конструкційними особливостями, призначенням та іншими характеристиками. Підібрати і придбати якісне обладнання для стоматологічного кабінету в Україні можна на сайті VDS Stomat. Компанія поставляє тільки сертифіковане обладнання з гарантією якості від світових виробників.

стоматологічне обладнання
стоматологічне обладнання

Від комплекту стоматологічного обладнання залежить якість

Умовно обладнання для кабінету стоматолога розділяється на дві категорія: офісне та технологічне. В останню групу входять техніка і установка, вибір якої буде залежати від набору послуг, що надаються. Блок доктора, асистента і пацієнта - складається стоматологічне обладнання з трьох основних блоків. Кожен з них відрізняється своїм набором функцій і опцій.
Основним робочим місцем установки вважається блок доктора. Він складатиметься може з різних інструментів, але основні, які входять в стандартну комплектацію:

  • мікромотор,
  • пістолет повітря-вода,
  • турбінний наконечник.

Оснащена установка «рукавом», який сприяє швидшому зняттю і заміні комплектуючих. Блок виробники пропонують мобільний і стаціонарний. В останньому вгорі знаходиться рукав, призначений для інструменту. Після використання їх доктор повертає назад. Довжина цього елемента невелика, тому потрібно бути обережним, щоб матеріалах не впали на підлогу. Мобільний блок відрізняється компактністю, ідеально підходить до будь-якого крісла незалежно від висоти.

стаматологичне обладнання
стаматологичне обладнання

Система відсмоктування і гідроблок - основна комплектація блоку асистента. У гідроблоків розташований стакан з водою, плювальниця і ополіскувач. За допомогою механізму відсмоктування вдається прибрати зайву слину і тверді частинки.

стаматолог
стаматолог

Стоматологічне крісло відноситься до блоку пацієнта. Відрізняється цей виріб приводом: електромеханічний і гідравлічний. Механізм і дизайн таких установок можуть відрізнятися. Тут звертати увагу потрібно на стійкість до зношування, стійкість конструкції взагалі, фактуру оббивки, вид переміщення, спосіб управління. Регулюється положення крісла за допомогою педалей. Вони працюють в автоматичному або ручному режимі.