ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сільськогосподарська зустріч G20 закликає посилити боротьбу з голодом у світі і впроваджувати інновації

Велика Епоха
Трактори на зборі врожаю. (iStock)

Після сільськогосподарської зустрічі G20 у Флоренції, міністри сільського господарства найбільших промислово розвинених країн закликали посилити боротьбу з голодом у світі та сміливіше впровадити інновації.

Міністр сільського господарства Італії Стефано Патуанеллі закликав своїх колег і міжнародне співтовариство проявити терпіння. "Якщо ми вирішимо щось сьогодні, ми можемо не помітити наслідків протягом багатьох років", — сказав він в суботу.

Протягом двох днів, проведених в Тоскані, в центрі уваги 20 найважливіших промислових країн було, зокрема, питання про те, як забезпечити більш ефективне постачання продовольством всіх людей у світі. Патуанеллі назвав "великим парадоксом" те, що, з одного боку, сотні мільйонів людей недоїдають, а в інших місцях викидається величезна кількість їжі.

Італійська сільськогосподарська асоціація Coldiretti підрахувала після оцінки даних ООН, що щорічно у світі близько мільярда тонн харчових продуктів опиняється в смітті. Це близько 17 відсотків всієї сільськогосподарської продукції.

На зустрічі вищого рівня у Флоренції експерти обговорили, як поєднати виробництво більшої кількості харчових продуктів із захистом клімату.

З цією метою Продовольча і сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй (FAO) недавно представила дослідження, згідно з яким щорічні субсидії на сільське господарство в розмірі близько 470 мільярдів доларів США не є стійкими і справедливими. Тільки при радикальному перерозподілі допомоги можна боротися з соціальною нерівністю та екологічним збитком.

Джерело: The Epoch Times