ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німеччина як і раніше не бере на себе зобов'язання по переселенню -— експерт вимагає приймати 41 000 переселенців в рік

Велика Епоха

Німеччина як і раніше не бере на себе зобов'язання по переселенню -— експерт вимагає приймати 41 000 переселенців в рік

Австрійський соціолог Геральд Кнаус, який живе в Берліні, є головою Сараєво ліберального міграційного аналітичного центру "Європейська ініціатива стабільності (ESI) "і, згідно з SWR "очолює угоду між ЄС і Туреччиною". На тлі кризи в Афганістані, викликаної поспішним виведенням армії США та інших західних військ, експерт з міграції тепер вимагає, щоб уряд Німеччини встановив щорічну квоту на зустріч 41 000 біженців із кризових регіонів.

Дотепер Німеччина не відповіла публічною обіцянкою на запит Комісії ЄС в кінці серпня підготувати пропозиції щодо приймання біженців для переселення. Німецький уряд знаходиться перед виборами в країні — і схоже, не виявляє особливого ентузіазму з приводу публікації конкретних цифр. За словами федерального міністра внутрішніх справ Хорста Зеехофера, вони готові прийняти біженців. Але він вважає зараз нерозумним говорити про цифри.

Переселення в Німеччину по квотах

Виступаючи перед Die Welt, експерт з міграції Кнаус запропонував: "Німеччина повинна надійти як Канада або Швеція і погодитися переселяти хоча б 0, 05 відсотка свого населення щорічно, тобто близько 41 000 осіб".

Відповідно до звіту, в даний час Німеччина переселяє в свою країну до 5500 осіб, що вважаються особливо вразливими за програмою переселення Агентства ООН у справах біженців - з спочатку приймаючих країн, таких як Йорданія, Кенія або Туреччина.

"Переселення гарантує, що ті, хто дійсно потребує допомоги, приїдуть до Європи", - говорить Кнаус, який вважає це "більш справедливим", ніж "неконтрольовані переміщення біженців" по небезпечних шляхах втечі, якими користуються в основному "сміливці". Таким чином, у жінок і дітей також буде шанс бути прийнятими, каже експерт з міграції.

Менше населення, менше приймання?

У Канаді, наприклад, 36 000 осіб, або 0,1 відсотка населення, щорічно приймаються через "переселення". Більша частина, за його словами, були "спонсоровані" приватними особами і приватними організаціями, які фінансово підтримували переселенців на перших порах. Кнаус сказав, що і в Німеччині існує "велика готовність громадянського суспільства приймати в організованому порядку людей, які потребують захисту".

Однак, на відміну від Німеччини, Канада малонаселена. З 83 мільйонами жителів на площі 357 581 квадратний кілометр, Німеччина має більш ніж у два рази більше людей, ніж Канада (38 мільйонів жителів і 9,9 мільйона квадратних кілометрів). Щільність населення Німеччини становить 233 людини, а Канади - 3,9 людини на квадратний кілометр.

Колишня країна-показник міграції Швеція вже змінила свою ліберальну політику надання притулку минулої осені після кількох тижнів дискусій про ескалацію бандитської злочинності — через відсутність інтеграції, за словами прем'єр-міністра Стефана Льофвена — і припинила приймання нових мігрантів.


Джерело: The Epoch Times