Вівторок, Жов 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Імбирний чай допомагає пом'якшити дискомфорт при ПМС

Вівторок, 17 серпня 2021 року

Імбир має довгу історію в Китаї та й в усій Азії, він також має лікувальні властивості. (Зображення: pixabay/CC0 1.0)

Більшість людей можуть підтвердити заспокійливі властивості теплого імбирного чаю з лимоном при кашлі або застуді, але чи знаєте ви, що спектр захворювань, які лікує імбир, доволі широкий? До прикладу, він вирішує проблеми, пов'язані з передменструальним синдромом (ПМС).

У медичних випробуваннях імбир зменшив симптоми ПМС

Лікарі провели подвійне сліпе, плацебо-контрольоване дослідження за участю понад 70 жінок протягом трьох місяців і виявили, що вираженість п'яти симптомів ПМС значно зменшилася.

У всіх жінок, які брали участь в дослідженні, місячні були нормальними, але вони відчували загальні симптоми, включаючи біль у животі, болі в спині, занепокоєння, депресію, нудоту, збільшення ваги, хворобливість грудей і скутість.

У ході дослідження половині жінок давали капсулу, що містить 250 міліграмів імбиру, а другій групі — плацебо двічі на день протягом семи днів до менструації, під час менструації і протягом трьох днів після неї.

Перед початком дослідження всі симптоми ПМС у жінок були оцінені за бальною системою — середня оцінка склала трохи більше ніж 100 балів.

Через місяць після початку дослідження група, яка вживала імбир, показала значно нижчі результати і продовжувала знижувати їх кожен місяць. До третього місяця їх середній бал склав 47, в той час, як у групи, яка приймала плацебо, середній бал був 106, і вони відчували ті ж симптоми ПМС, що і раніше.

Це говорить нам про тому, що імбир дійсно пом'якшує тяжкість ПМС, але важливо приймати його в регулярних дозах «до» і «під» час менструації.

Ви можете пити імбирний чай або приймати імбирну добавку, куплену в магазині здорового харчування.

Роль імбиру в традиційній китайській медицині

У традиційній китайській медицині багато різного коріння і трав використовуються в якості потужних природних ліків для підтримки балансу. Імбир має довгу історію в Китаї й в усій Азії, і він також надає свою лікувальну дію, коли ви вживаєте його при приготуванні їжі.

Як імбир зменшує ПМС:

• Імбир покращує кровообіг, тим самим розсіюючи застійну енергію навколо репродуктивних органів.

• Імбир врівноважує інь і ян в організмі — це, своєю чергою, врівноважує гормони, пов'язані з менструацією.

• Імбир вводить енергію ці в шлунок, полегшуючи нудоту, закладеність рідини і спазми.

• Імбир зігріває ваше тіло і заспокоює холод — як пляшка з гарячою водою, що покладена на живіт, приносить велике полегшення. Уявіть, що імбир ніжно зігріває ваш живіт зсередини.

Імбирний чай з коричневим цукром

Свіжозаварений імбирний чай з коричневим цукром дуже популярний в Китаї — особливо в холодних регіонах, як напій для заспокоєння болів при місячних.

Для приготування дрібно наріжте або натріть на тертці 2 чайні ложки свіжого імбиру, додайте його в каструлю зі столовою ложкою коричневого цукру і залийте гарячою водою.

Дайте настоятися протягом декількох хвилин, потім повільно випийте чай, поки він теплий. Повторюйте процедуру кілька разів на день, якщо біль не проходить, і використовуйте менше цукру, якщо він занадто солодкий.

Джерело: Nspirement

Comments   

загрузка...