Вівторок, Жов 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дослідники з'ясували, що купання після 9 вечора веде до нездужань

Субота, 11 вересня 2021 року

Традиційна китайська медицина вчить, що купання занадто пізно вночі може вивести тіло з рівноваги і в підсумку привести до погіршення здоров'я. (Зображення: Dreamstime.com © Nuvisage)

Неправильний час купання може мати непередбачені наслідки. У мене є студентка, яка дає уроки фортепіано. Мелодії, які вона грає, витончені і приємні, але вона старанно приховує своє обличчя від чужих очей. Її обличчя покрите прищами, що, звичайно, не дає їй впевненості в собі.

Одного разу після уроку вона набралася сміливості й запитала:

«Я часто слухаю вашу програму. Судячи зі зазначених вами симптомів, моя конституція тіла належить до вологого типу».

Я розпитав її про причини.

Вона розповіла про симптоми, включаючи схильність до екземи, язик з жовтуватим нальотом, сліди зубів на язиці, прищі на обличчі, жовті долоні, прилипання фекалій до унітаза, важкі ноги, часті пухирі на очах і набряки ніг.

Причини вогкості тіла

Почувши це, я був упевнений, що у неї дійсно є конституція мокротиння і вогкості. Але вона була спантеличена і запитала, з яких причин її тіло сиріє.

Я сказав, що зазвичай є три моменти, за якими тіло стає вологим. По-перше, переїдання солодкої і жирної їжі, переїдання або пиття в цілому; по-друге, тривале перебування у вологому середовищі, наприклад, в підвалі — критичний час для появи вогкості.

Вона засмутилася і сказала, що їсть легку їжу, не любила закуски і напої, та в її домі сухо, ні в якому разі не волого, тоді в чому ж справа?

Я сказав, що тоді це, швидше за все, третій пункт — нічне купання.

Тут же вона вигукнула:

«О боже! Я купаюся щоночі. Чому купання призводить до вогкості тіла? »

Я сказав:

«Купання не приведе до вогкості тіла, якщо тільки купання не здійснюється пізно вночі, тому що вночі захисні здатності тіла найслабші. В цей час ян-ци залишається у внутрішніх органах і позбавляє поверхню тіла захисту. Так що якщо купатися вночі, волога швидко проникає в тіло».

Пізніше купання веде до нездужань

Вона раптом все зрозуміла і запитала, в який час можна купатися. Я запропонував робити це вранці, тому що янська ци в цей час підіймається на поверхню тіла, і тіло знаходиться в найбільш захищеному стані. Ранкове купання не принесе проблем і розслабить тіло.

Але вона турбувалася, що пропрацювавши цілий день, вона буде відчувати себе некомфортно без ванни.

Я сказав:

«Не хвилюйтеся. Купатися можна до 21:00, але як можна раніше. Повернувшись додому, ви можете спочатку прийняти душ, а потім зайнятися справами».

Зрештою, вона відчула полегшення і сказала мені, що після 10 години вечора вона завжди байдикувала і купалася, а потім лягала спати.

«Відтепер, — сказала вона, — я буду приймати вечірній душ раніше».

Два місяці по тому вона з радістю повідомила:

«Я не купалася вночі, і прищі на моєму обличчі почали зникати. Я так рада і вдячна вам!»

Я теж був радий за неї і сказав:

«Ви побачили тільки результат першого кроку. Якщо ви зможете виконати другий крок, станете красивішою і здоровішою».

Додаткові поради по купанню

Обов'язково приготуйте щітку для ванни або тіла з довгою ручкою!

Приймаючи душ, спочатку облийте точку Та Чжуі теплою водою. Таким чином ви підіймаєте свою ян-ци і захищаєте поверхню тіла від вологості. Нехай тепла вода душа тече по спині, а тим часом масажуйте пахви, щоб поліпшити циркуляцію лімфи.

Мити голову краще вранці, а не на ніч. Голова, в якій збирається вся ян-ци, найбільше боїться вогкості.

Нанесіть гель для душу на щітку для ванни і розтирайте плечі зліва направо, поки шкіра плечей не стане червоною і гарячою.

Потім щіткою промасажуйте хребет спини 20 разів вгору і вниз, потім спину 20 раз ліворуч і праворуч, потім нижню частину живота 20 разів проти годинникової стрілки і за годинниковою стрілкою, а потім внутрішню поверхню стегон 30 разів вліво і вправо, і нарешті, задню частину колін і ікри по 20 разів для лівої і правої.

Потім промийте тіло і добре витріть себе, особливо голову. Багато людей мають жахливу звичку спати з мокрим волоссям відразу після купання. Згодом це зашкодить ян-ци і викличе головний біль.

Негайно надіньте піжаму, щоб тіло стало тепле, і потріть точку Та Чжуі. Як тільки весь процес буде завершений, ви можете вийти з ванної.

Частота купання також має вирішальне значення. Оскільки навесні і влітку тіло має тенденцію до потовиділення, купатися можна кожен день або через день. Але восени і взимку щоденне купання недоречно. Один-два рази на тиждень — і досить.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...