Середа, Вер 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Факти про COVID-19, які допоможуть правильно налагодити організм для запобігання хворобам

Субота, 19 червня 2021 року

Вживання в їжу проростків броколі, дають сульфорафан, або порошкових добавок може допомогти організму запобігти проникненню вірусів. (Pixelman/Shutterstock)

При всій увазі до пандемії дивно, що багато хто не знає фактів про новий коронавірус. COVID-19 — це захворювання, яке викликається одним з семи типів відомих коронавірусів, якими стали заражатися люди. Ці та інші відомі коронавіруси викликають значний відсоток захворювань у дорослих і дітей і серйозно не загрожують здоровим людям.

Але всі віруси з часом мутують, і вірус, що викликає COVID-19, теж. Нові мутації важче ідентифікувати і контролювати.

Як поширюється COVID-19?

COVID-19 в основному поширюється повітряно-крапельним шляхом при кашлі та чханні. Це означає, що прямий контакт з цими краплями може привести до зараження, а поверхні, на які потрапляють ці краплі, можуть бути заразними в середньому близько тижня.

Через це все, що знаходиться в контакті з інфікованими людьми, може бути заражене і потенційно заразно. Цей вірус, ймовірно, прикріплюється до клітинних рецепторів біля носа і горла. Таким чином, якщо ваші руки торкнуться інфікованої поверхні, а потім доторкнуться до рота або носа, або до іншої частини обличчя, то це може привести до зараження.

Однак майте на увазі, що контакт з інфікованими людьми не означає, що ви обов'язково заразитеся. Деякі люди мають хороший імунітет, який захищає їхній організм від проникнення вірусу.

Трохи про перспективи

Під час пандемії було багато прогнозів, рекомендацій і урядових розпоряджень, і деякі з них виявилися невірними. Наприклад, навесні 2020 року багато «експертів» попереджали, що мільйони американців помруть від вірусу. На щастя, подібні прогнози не збулися.

Кожне життя дорогоцінне, і кожна жертва COVID-19 — це трагедія. Ми не повинні зменшувати наслідки пандемії.

Водночас критично важливо узгодити нашу точку зору до статистичних даних. Нижче наведені дані про основні причини смерті в США у 2017 році, надані Центрами з контролю і профілактиціки захворювань США (CDC).

Хвороба і число померлих від неї людей:

  • хвороби серця — 647457,
  • рак — 599108,
  • хронічні захворювання нижніх дихальних шляхів — 160201,
  • інсульт — 146383,
  • діабет — 83564.

З того часу, як ця статистика була опублікована, цифри тільки збільшилися. Всупереч враженню, яке створюють засоби масової інформації, щороку все більше людей помирають від цих недуг, яким іноді можна запобігти, змінивши спосіб життя.

Що стосується випадків смерті від COVID-19, медична спільнота визнає, що супутні захворювання, в тому числі і перераховані вище, значною мірою сприяють смертності від COVID-19. Крім того, згідно з дослідженням Центру етики Гарвардського університету, близько 128000 осіб щорічно вмирають від прописаних ним ліків, навіть якщо приймають їх за призначенням.

Ми справедливо зосереджені на COVID-19, але давайте не будемо ігнорувати інші статистичні дані. Багатьом з цих смертей можна було б запобігти.

У будь-якої групи людей, які збільшують споживання рафінованого цукру, хімічно змінених продуктів з високим ступенем обробки та трансжирів при зниженні фізичної активності, якості сну і підвищеній тривожності буде менш ефективна імунна система і більш високий ступінь захворюваності.

Тепер у нас є можливість поглянути на сьогоднішню пандемію під іншим кутом. Тоді виникає питання: чи перебуваєте ви в стані паніки, реагуєте ви на пандемію або активно дбаєте про своє здоров'я в довгостроковій перспективі

Очевидно, що на всіх нас впливає масова істерія, породжена публікаціями в ЗМІ, а також часто мінливими розпорядженнями урядів.

Ні для кого не секрет, що у людей з ослабленим імунітетом більше шансів отримати серйозні наслідки від будь-якого вірусу. З іншого боку, люди з стійкою імунною системою зазвичай менше хворіють, мають менше важких симптомів і швидше одужують. У спортсменів зазвичай мало симптомів з очевидних причин.

Що ж призводить до ослаблення імунітету?

- стандартне харчування, що складається з оброблених і рафінованих продуктів, які містять мало поживних речовин і часто з канцерогенами,

- недолік сну,

- неконтрольований стрес,

- ожиріння,

- сидячий спосіб життя.

З іншого боку, є способи зміцнити імунну систему.

11 способів зміцнити вашу імунну систему

- уникайте стресів. У відповідь на стрес організм виробляє величезну кількість кортизолу, що призводить до ослаблення імунітету;

- підтримуйте повноцінний сон;

- використовуйте засоби з колоїдним сріблом для обробки рук, носових ходів і порожнини рота. Протирайте сидіння, які використовують кілька людей;

- вживайте паростки броколі, які містять сульфорафан, або порошкові добавки. Вони можуть допомогти організму захиститися від проникнення вірусів;

- приймайте вітамін С як противірусний засіб — рекомендується від 2000 до 4000 мг в день, але перш обов'язково проконсультуйтеся з лікарем;

- вживайте цинкові льодяники. Було доведено, що ці льодяники перешкоджають розмноженню коронавірусу і більшості інших вірусів в горлі і носі;

- оптимізуйте приймання вітаміну А від 5000 до 10000 МО в день і вітаміну D від 5000 до 10000 МО в день;

- вживайте в їжу багато продуктів, що містять оксид азоту, щоб забезпечити оптимальне насичення киснем. Наприклад, буряк і диню;

- їжте натуральну їжу, багато фруктів і овочів. При виборі використовуйте наступні критерії: органічні продукти, відсутність гормонів та антибіотиків, вільний вигул і вилов в дикій природі;

- виконуйте помірні фізичні вправи хоча б дві години на тиждень;

- додайте оптимізму. Не чекайте, що захворієте.Чекайте, що станете одним зі здорової більшості.

Робіть вибір, заснований на фактах, і повідомляйте ці факти своєї сім'ї і навколишнім людям.

Наш організм вражає своєю здатністю захищати нас від багатьох небезпек, з якими ми стикаємося на цій Землі. Цього літа ми знову повернемося до великих соціальних контактів, і це також ідеальний час, щоб внести позитивні зміни у свій спосіб життя.

Лікарі Марк і Мішель Шервуд є основоположниками успішної медичної практики та засновниками Hope Dealer International, автори бестселерів, подкастів і продюсери фільмів.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...