Субота, Вер 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Лоскотання, слиз равлика та бджолина отрута — найцікавіші методи омолодження

Середа, 30 червня 2021 року

Слиз равлика ефективний для зменшення зморшок. (Image: via (pixabay © CC0 1.0)

З незапам'ятних часів люди шукали способи зберегти молодість як можна довше. Нове дослідження, проведене в Університеті Лідса, пропонує вельми незвичайне рішення — лоскотання вух. Чи справді це один із секретів омолодження?

Терапія лоскотом

Терапія, відома як стимуляція блукаючого нерва (TVNS), передбачає стимуляцію вух за допомогою електрики.

«Насправді це безболісна процедура, коли виготовлені на замовлення затискні електроди поміщаються на частину вуха (козелок) ... Це звучить досить зловісно, "пропускаючи електричний струм", але ми встановлюємо його в точці, коли пацієнт може просто відчуватиме легке поколювання», — в інтерв'ю USA Today розповіла Сьюзен Дешарс, керівник дослідження.

Людський організм має автономну нервову систему для управління функціями організму, які не потребують жодної свідомої думки — наприклад, травлення, серцебиття, дихання тощо. Ця система ділиться на дві групи — симпатичну та парасимпатичну.

У той час як симпатична готує тіло до боротьби або втечі, парасимпатична готує його до відпочинку і засвоєння їжі. З віком симпатична гілка починає домінувати, створюючи дисбаланс у вегетативній нервовій системі і викликаючи порушення здорових функцій організму.

У дослідженні взяли участь 29 осіб у віці 55 років і старше. Учасники два тижні отримували терапію TVNS по 15 хвилин в день. Команда медиків виявила, що це призвело до збільшення парасимпатичної активності та зниження симпатичної активності, тим самим відновлюючи баланс вегетативної нервової системи організму і сповільнюючи порушення, пов'язані зі старінням.

Люди з найбільшим дисбалансом на початку дослідження в результаті показали найкращі результати. Крім того, в учасників також зменшилася схильність до депресії, напруження, порушення сну і перепаду настрою.

Терапія лоскоту може уповільнити процеси старіння. (Image: via (pixabay © CC0 1.0)

Незвичайні способи зберегти молодість

Терапія лоскоту — не єдине дивне «антивікове» рішення, що стало дуже популярним серед населення. Кілька років тому була популярною техніка, широко відома під назвою «Обличчя вампіра». Процедура передбачає введення в обличчя людини, за допомогою уколу, власної крові. Імовірно, це стимулює еластин і колаген в обличчі, роблячи шкіру чистою і гладкою. Лікування популяризувала Кім Кардашьян.

Також досить ефективною речовиною для розгладження зморшок є бджолина отрута. Стверджується, що вона володіє анафілактичними і протизапальними властивостями та може зменшити зморшки, які з'явилися через стислі м'язи. Кілька доступних на ринку косметичних продуктів вже містять бджолину отруту. Однак деякі з них можуть містити занадто велику концентрацію отрути, що в підсумку може нашкодити шкірі.

«Реакція може бути настільки серйозною, що у людини перехоплює подих, їй стає важко дихати. Це може навіть стати загрозою для життя людини ... На обличчі можуть бути невеликі мікротріщини. Сльози або прищики також можуть викликати пошкодження шкіри, через що отрута проникне під шкіру і потім потрапить в кров», - тижневику Fox13 розповіла Елізабет Геддес-Брюс, лікар дерматологічної клініки в Уестлейк.

Бджолина отрута здавна вважається ефективною для розгладження шкіри обличчя. (Image: via (pixabay © CC0 1.0)

Не менш незвичайним є застосування равликового слизу. Ще древні греки і чилійські фермери виявили, що дотик до виділень равлика робить шкіру їхніх рук м'якішою. Зрештою вчені знайшли спосіб додати слиз равлика до складу косметичних засобів. Слиз значною мірою розгладжує зморшки, а також ефективний для запобігання появі вугрів і прищів.

Джерело: nspirement.com

Comments   

загрузка...