Субота, Вер 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Життя біля моря зцілює тілесні недуги та душевні рани

Понеділок, 28 червня 2021 року

Життя біля моря може зробити вас здоровішими і щасливішими. (Dreamstime.com © Ninlawan Donlakkham)

Можливо, ви думали про покупку будинку на березі моря, де сонячним дням немає рахунку, а повітря свіже з ароматом моря. Багато хто мріє про такий будинок. Однак мова йде не тільки про свободу від хаосу міського життя, життя поблизу моря приносить й інші переваги.

Люди завжди любили проводити відпустку на морському узбережжі. У XIX столітті лікарі рекомендували змінити атмосферу і радили пацієнтам провести два тижні або й більше на березі моря. У всі часи море виліковувало від недуг.

Зараз мільйони туристів вибирають морські напрямки в літній і навіть в зимовий час.

Життя біля моря сприяє поліпшенню сну

Якщо ви страждаєте від безсоння, рекомендується провести тривалу відпустку на березі моря. Наукові дослідження підтверджують цю теорію. Психіатр Наташа Біджлані (працює в лікарні Рохемптон в Лондоні) сказала виданню Metro:

«Морське повітря корисне для сну: воно чистіше і свіже, з високим рівнем кисню, який може зміцнити сон».

Негативні іони, що містяться в морському повітрі, збільшують здатність легенів поглинати кисень і допомагають збалансувати рівень серотоніну в організмі, згідно з дослідженням Національного фонду за 2015 рік.

Морське повітря покращує настрій

Перебування на березі моря також допомагає вам відчувати себе краще і покращує настрій. Дослідження Університету Ексетера показало, що люди, які живуть на узбережжі, зазвичай менше страждають психічними розладами, чого не можна сказати про тих, хто живе далеко від узбережжя. Це дослідження охопило 48 мільйонів дорослих, які проживають в Англії.

Ця ж команда провела ще одне дослідження наприкінці 2019 року, а згодом результати були опубліковані в журналі Health & Place. У дослідженні взяли участь близько 26000 осіб. Команда виявила, що у людей, які живуть недалеко від морського узбережжя, ймовірність розвитку психічних розладів нижче, ніж у тих, хто живе далеко від моря.

У людей, які живуть близько до моря, ймовірність розвитку психічних розладів була нижче, ніж у тих, хто жив далеко від моря. (Dreamstime.com © Victor Diola Jr)

Морська вода сприяє процесам загоєння

Життя на березі моря може принести вам більше переваг, включаючи фізичне здоров'я. Морська вода рясніє мінералами, такими як сірка, натрій, калій і магній. Вони корисні для шкіри. Так що купання в морській воді корисне при проблемах зі шкірою. Це схоже на природний догляд за шкірою. Кевін Бенітес Гарсія з Gran Canaria Wellness сказав в інтерв'ю Woman & Home:

«Морська вода — це природний засіб для шкіри, вона відмінно підходить для чутливої або схильної до екземи шкіри».

Доступ до активного і здорового способу життя

Якщо ви проводите відпустку на узбережжі, у вас буде багато можливостей для тренувань і занять водними видами спорту. Крім плавання, яке вважається універсальними вправами, жителі прибережних районів можуть займатися вітрильним спортом, серфінгом і дайвінгом. Звичайно, пляж ідеальний і для спортивної ходьби, і для бігу.

Таким чином, люди, які живуть в прибережних районах, можуть вести активний спосіб життя, що знижує ризик розвитку різних захворювань.

Джерело: nspirement.com

Comments   

загрузка...