Вівторок, Жов 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ваш природний колір губ відображає стан вашого здоров’я

Середа, 11 серпня 2021 року

Звертайте увагу не тільки на колір губів, але й на зміну кольору шкіри обличчя, наприклад: нижніх, внутрішніх повік, язика й губ, бо вони, є індикаторами змін стану вашого здоров’я. (Зображення: через Dreamstime.com © Subbotina)

Ваші очі — це дзеркало вашої душі, але чи знаєте ви, що в традиційній китайській медицині ваший рот — це зеркало вашого здоров’я? Природний колір губ, зокрема, може розповісти про те, що відбувається всередині вашого тіла, наприклад, про здоров’я крові, органів чи температуру.

Природний колір губів і попередження

Блідо-рожевий, білий або сірий колір

Попросіть свого лікаря зробити аналіз крові на анемію. Зміцнюйте свою кров багатими залізом продуктами, як от червоне м’ясо, зелені овочі й китайські червоні фініки.

Якщо ваші губи дуже бліді, це ознака того, що у вашому організмі занадто багато холодної «іньської» енергії, що також призводить до повільного травлення, холодних рук і ніг. Розігрійте свій організм, вживаючи зігріваючі продукти, такі як свинина, баранина, гарбуз, мідії й малина.

Яскраво-червоний

У вашому тілі занадто багато тепла або «ян». Червоні губи також можуть супроводжуватися неприємним запахом із рота й потягом до їжі. Це ознака того, що ваша печінка й селезінка зазнають труднощів.

Для очищення печінки вживайте гіркі продукти. Це чай із кульбаби, хризантем і гірка диня. Селера й мед також корисні.

Фіолетовий або зелений відтінок

Фіолетовий колір губ може вказувати на захворювання серця й дихальних шляхів. (Зображення: через dreamstime.com © Xzotica)

Фіолетовий чи зелений відтінок губ може вказувати на проблеми із серцем і дихальною системою. У такому разі проконсультуйтесь із лікарем.

Від темно-червоного до чорного

Дуже темні губи вказують на те, що ваша система травлення напружена й перевантажена. Очистіть шлунок, уживаючи в їжу капусту, йогурт і солодку картоплю. Пийте теплу воду з вичавленим лимонним соком.

Уникайте обробленої і нездорової їжі, доки ваша система травлення знову не відновить свій баланс. Щоби допомогти травленню, додайте до раціону багаті клітчаткою овочі, мариновані овочі і фрукти.

Темно-червона чи фіолетова лінія навколо губів

Природна темна лінія, що з’являється на межі губ, є ознакою порушення енергетичного балансу в організмі. Іншими словами, організму необхідна нейтральна їжа, щоби відновити баланс цих двох природних сил — інь та ян.

Найкращий спосіб відновити баланс — провести декілька днів, відпочиваючи й поліпшуючи своє здоров’я, зменшуючи стрес і звертаючи увагу на їжу, яку вживаєте.

Намагайтесь уникати продуктів, які або дуже янські, або дуже іньські. Натомість вибирайте нейтральні продукти: рис, картоплю, моркву, мигдаль, рибу й абрикоси.

Загалом міцне здоров’я забезпечить вам рожевий, рум’яний колір губ. І далі робіть те, що ви робите! (Зображення: через dreamstime.com © Володимир Твердохліб)

Природний рожевий колір

Загалом міцне здоров’я забезпечить вам рожевий, рум’яний колір губ. І далі робіть те, що ви робите!

Звертайте увагу на зміну кольору шкіри обличчя, наприклад, нижніх, внутрішніх повік, язика, губ, оскільки це індикатори зміни стану вашого здоров’я. Раптова й різка зміна кольору, можливо, є першою ознакою того, що необхідно звернутися до спеціаліста чи лікаря традиційної китайської медицини.

В целом крепкое здоровье обеспечит вам розовый, румяный цвет губ. Продолжайте делать то, что вы делаете! (dreamstime.com © Curaphotography)

Коли звертатися до лікаря

Щойно зміниться колір чи з’являться пошкодження на губах потрібно звернутися до лікаря чи стоматолога.

Висновок

Безбарвні губи не завжди є приводом для хвилювання, але будь-які зміни природного кольору губ чи появи нових плям мають бути оцінені вашим лікарем, щоби виключити основне захворювання

Джерело: Nspirement

Comments   

загрузка...