Понеділок, Січ 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Занепокоєння про постачання: Лондон пропонує робочі візи тисячам водіїв вантажівок

Понеділок, 27 вересня 2021 року

Британії терміново потрібні водії вантажівок. (Leon Neal/Getty Images)

Після Брекзит для громадян ЄС охочих працювати у Великобританії діють суворі імміграційні правила. Це призвело до нестачі водіїв вантажівок, з якою уряд тепер хоче боротися в короткостроковій перспективі.

Через проблеми з постачанням продовольства і бензину в Великобританію, уряд як виняток схвалив 10 500 робочих віз для іноземних фахівців.

Це дозволить залучити в країну 5000 водіїв вантажівок і 5500 фахівців з перероблення птиці, як оголосило в неділю ввечері Міністерство транспорту в Лондоні. Перехідна угода покликана дозволити їм працювати у Великобританії до передодня Різдва. Уряд сподівається, що цей крок допоможе поповнити полиці супермаркетів і магазинів іграшок перед святковим сезоном.

За даними Асоціації автоперевізників, у Великобританії не вистачає близько 100 000 водіїв вантажівок. Саме тому в останні тижні полиці супермаркетів раз у раз залишаються порожніми. Останнім часом також виникли проблеми з доставленням бензину і дизельного палива на автозаправні станції. Інші галузі також скаржаться на величезні прогалини на ринку праці. Однією з причин цього є суворі імміграційні правила після Брекзит, які ускладнюють приїзд кваліфікованих робітників.

За заявою міністра транспорту Гранта Шаппса, візи будуть доступні з жовтня. Крім того, уряд покладається на комплекс заходів щодо залучення більшої кількості водіїв вантажівок. Серед іншого, планується, що в армії будуть працювати інструктори з водіння, з метою усунути величезне відставання в здачі іспитів з водіння.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...