ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

"Не підлягають інтегруванню" — Гамбія відмовляється приймати назад мігрантів з Німеччини

Велика Епоха
"Не підлягають інтегруванню" — Гамбія відмовляється приймати назад мігрантів з Німеччини

Президент Гамбії Адама Берроу відмовляється прийняти назад громадян своєї країни, чиї рішення про надання притулку були відхилені в Німеччині. Причина, на думку президента: вони більше не можуть бути інтегровані.

Хоча Гамбія несе юридичні зобов'язання щодо виконання вимог репатріації своїх громадян, президент вже перешкоджав депортації рейсам з Німеччини та інших країн ЄС в серпні, не даючи їм дозволу на посадку.

Причиною його вчинку, не в останню чергу, являються президентські вибори, які пройдуть в африканській країні в грудні. Було б тактично нерозумно з його боку дозволити депортаційним рейсам з Європи приземлитися під час виборчої кампанії. Це пояснюється тим, що гамбійці, які живуть за кордоном, відправляють частину грошей із соціальної допомоги та заробленої ними зарплати назад на батьківщину. Це становить трохи більше ніж 21 відсотка від валового внутрішнього продукту і є однією з причин, з якої, тих хто повертається не вітають.

Багато засобів до існування залежать від цих грошей, і Берроу не хоче дратувати виборців, дозволивши повернутися додому своїм землякам, яким відмовлено в Німеччині. Повернення репатріантів може також викликати "соціальні заворушення", сказав представник уряду. "Ми намагаємося зміцнити мир, стабільність і демократію в нашій країні", — сказав прессекретар.

Як правило, сім'ї також очікують, що ті хто повернеться принесуть з собою гроші. Ті, хто повертається без грошей або з невеликими заощадженнями, зазвичай розглядаються суспільством як невдахи. Ці обставини можуть ускладнити реінтеграцію деяких репатріантів.

З приблизно 15 000 гамбійців, які знаходяться в Німеччині, щонайменше 6 000 були змушені покинути країну. Минулого року ще 644 мігранти з Гамбії прибули до Німеччини і попросили притулку. 85 відсотків заявок були відхилені.

Не тільки в Німеччині, але і в країнах походження більшості мігрантів питання міграції використовується для формування політики. Щоб переконати уряди прийняти назад своїх громадян, у таких міграційних країн, як Німеччина, мало важелів впливу. Від обмежень на допомогу економічного розвитку зазвичай утримуються, оскільки це торкнеться, бідніше населення і не буде сприяти досягненню мети усунення причин міграції.

Джерело: The Epoch Times