П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

New York Post про обов'язкові маски з дворічного віку — "Насильство над дітьми під впливом політики" (ВІДЕО)

Вівторок, 28 вересня 2021 року

Символічне зображення. (Istockphoto/amVeld)

В американському штаті Нью-Йорк, яким керує губернатор Кеті Хочул (від партії демократів), діти з дворічного віку повинні ходити в дитячий сад, дошкільний заклад або школу в масках. Редакція газети New York Post розкритикувала ці заходи як "обумовлене політикою насильство над дітьми", що не має ні сенсу, ні користі.

У статті також критикуються "бюрократи з Центрів з контролю захворювань" (CDC) за рекомендацію носити маски всім вчителям і школярам "аж до дошкільнят", попри те що, Всесвітня організація охорони здоров'я не рекомендує маски дітям до 6 років.

Також згадується Європа, де, наприклад, Великобританія повністю заборонила маски в школах, а в Іспанії, Франції та Італії діти у віці 5 років і молодші не зобов'язані бути в масках. В результаті не відбулося збільшення кількості заражень.

Редакція The Post вказує на той факт, що у світі вже кілька місяців відомо, що маленькі діти не сприйнятливі до зараження або передачі коронавірусу, а ті деякі, хто заразилися, рідко проявили симптоми. Ключове дослідження CDC, проведене в грудні, не показало статистично значущої користі від використання масок дітьми в школі.

Замість цього вони вказують на фазу росту дитини і розвиток його когнітивних і соціальних навичок, для яких важливо бачити обличчя і міміку. Джеффрі Флієр, колишній декан Гарвардської медичної школи, недавно заявив: "У нас немає переконливих доказів користі носіння масок дітей у віці від 2 до 5 років, попри те, що говорить Американська академія педіатрії".

Майкл Остерхолм, колишній радник президента США Джо Байдена, нагадав про проведене в серпні дослідженні Університету Ватерлоо, яке показало, що всюдисущі сині медичні маски стримують вірус тільки в 10% випадків — і тільки за умови їх правильного носіння і регулярної заміни. Брудні маски, з іншого боку, були розповсюджувачами хвороб. Маски N95 (FFP2) краще, але їх практично неможливо довго носити.

Редакція New York Post заявила: "Можна стверджувати, що 10-відсоткове скорочення виправдовує санкції для дорослих і підлітків. Але немає абсолютно ніяких причин нав'язувати маски малюкам. Таке розпорядження антинаукове".

Губернатора Хочул і інших захисників масок для малюків звинувачують в тому, що вони йдуть цим шляхом, щоб потурати істериці COVID, заради особливих інтересів або для того, щоб виглядати, як ніби вони "щось роблять". Висновок редакції ясний: "Це насильство над дітьми, продиктоване політикою".

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...