П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

"Новий світовий порядок": заява головного державного лікаря викликала бурхливу реакцію (ВІДЕО)

Понеділок, 20 вересня 2021 року

Австралійський чиновник охорони здоров'я викликав бурхливу реакцію в соціальних мережах після того, як заговорив про "новий світовий порядок". Раніше він заявив, що громадянам доведеться "звикнути" до нескінченної ревакцинації.

Австралія приймає драконівські заходи щодо боротьби з коронавірусною пандемією. Тепер високопоставлений чиновник охорони здоров'я Австралії згадав термін "Новий світовий порядок" на пресконференції, чим викликав деякий обурення.

Висловлювання доктора Керрі Чанта, головного спеціаліста з охорони здоров'я Нового Південного Уельсу, на пресконференції викликали великий ажіотаж в мережі. Відповідаючи на запитання представників преси про те, чи будуть "контактні пункти", такі як паби і розважальні заклади, як і раніше піддаватися відстеженню контактів після зняття заходів ізоляції і чи будуть вони закриті, якщо у когось буде позитивний тест на COVID-19, вона сказала: "Ми подивимося, як буде виглядати відстеження контактів в новому світовому порядку".

"Новий світовий порядок" — це термін, який також використовується людьми, які стверджують, що світом править тіньовий уряд. Вони припускають, що існує всесвітня змова еліт, які намагаються пригнічувати і домінувати над людством.

На тій же пресконференції прем'єр-міністр Нового Південного Уельсу Гледіс Береджікліан попередила, що якщо рівень охоплення вакцинацією досягне 70 відсотків, всіх заходи будуть скасовані — але тільки для тих, хто пройшов вакцинацію.

Не перша провокаційна заява доктора Чанта

Доктор Чанта і раніше робила цікаві заяви. В кінці серпня вона сказала: "В майбутньому ми повинні звикнути до постійної вакцинації від COVID-19 (...) Я не бачу, що COVID-19 не буде з нами завжди". З появою нового штаму вірусу буде потрібна нова ревакцинація.

Продовжуючи, вона сказала: "Як лікарі громадської охорони здоров'я, ми завжди хочемо, щоб хвороби зникли, були повністю ліквідовані, але в найближчому майбутньому цього не передбачається. Вакцинація і ревакцинація будуть частиною цього процесу. Я можу запевнити вас, що уряд Співдружності закупив велику кількість вакцини до 2022 року, і що це буде регулярний цикл вакцинації і ревакцинації, тому що ми дізнаємося більше про те, коли імунітет слабшає".

У липні представник охорони здоров'я порадила австралійцям не розмовляти один з одним, навіть якщо вони носять маски: "Хоча людській природі властиво розмовляти з іншими і бути дружніми, на жаль, зараз не час це робити. Тому, навіть якщо ви зустрінете сусіда в торговому центрі, не починайте розмову".

Міністр охорони здоров'я розповів про "новий світовий порядок" ще у 2020 році

Ще один чиновник Нового Південного Уельсу використовував термін "Новий світовий порядок" в липні 2020 року. У той час міністр охорони здоров'я Бред Хаззард назвав саму пандемію "новим світовим порядком":

"Це глобальна пандемія, подія, яка трапляється тільки раз на 100 років. Тому ви можете очікувати, що час від часу будуть нові зараження, і так воно і є. Ми повинні змиритися з тим фактом, що це "Новий світовий порядок".

Кілька журналістів і експертів відзначили, що було б краще, якби чиновники уникали вживати це слово, говорячи про масові обмеження свобод людей на пресконференціях.

Сідней, столиця штату Новий Південний Уельс, з червня цього року постійно знаходиться в ізоляції. Австралійські громадяни відчувають на собі, ймовірно, найжорсткіші у світі коронавірусні заходи. Людей з позитивним тестом на Sars-CoV-2 зараз поміщають в карантинні табори. Один табір вже існує, і планується побудувати ще кілька.

Ідея виходить від глави уряду Квінсленда Аннастасіі Палащук, яка хоче перехоплювати заражених пасажирів в аеропортах. Замість карантинних готелів в центрі міста їм належить перечекати карантин в таборах за межами населених пунктів. Таким чином, політики сподіваються, що в майбутньому їм вдасться уникнути подальших локдаунів і пов'язаних з ними витрат.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...