Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Німеччині на Hugo Boss і Lidl подали до суду за використання примусової праці уйгурів у Китаї

Четвер, 16 вересня 2021 року

Постачання бавовни з Сіньцзяна (STR/AFP via Getty Images)

Правозахисна організація Європейський центр з конституційних прав і прав людини (ЄЦКПЛ) подала заяву про порушення кримінальної справи проти кількох німецьких текстильних брендів і роздрібних торговців в Генеральну Прокуратуру Німеччини.

У понеділок в Берліні, організація звинуватила Hugo Boss і Lidl що вони безпосередньо чи опосередковано отримували прибуток від примусової праці уйгурів в китайському регіоні Сіньцзян. Це може означати, що компанії можуть бути причетні до злочинів проти людяності.

Серйозні доповіді Amnesty International, наприклад, свідчать про те, що китайська комуністична партія змушує уйгурів працювати, зокрема, в текстильній промисловості, пояснив далі ЄЦКПЛ. Згідно зі списками постачальників, зазначені компанії тепер або до недавнього часу виробляли продукцію в Сіньцзяні.

ЄЦКПЛ закликав Генеральну прокуратуру Німеччини "розслідувати передбачувані випадки примусової праці і можливу юридичну відповідальність компаній". Органи влади Карлсруе відповідають за розслідування злочинів, передбачених Міжнародним кримінальним кодексом.

Керівник програми ЄЦКПЛ "Бізнес і права людини" Міріам Сааг-Маас заявила, що "неприйнятно, коли європейські уряди критикують Китай за порушення прав людини, в той час, як компанії можуть отримувати прибуток від експлуатації "уйгурського населення.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...