ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Губернатор штату Мериленд: "Змішані" повідомлення адміністрації Байдена підривають довіру до прихильників вакцинації

Велика Епоха
Губернатор Мериленду Ларрі Хоган розмовляє з журналістами під час брифінгу про триваючу пандемію коронавірусу, штат Мериленд, 17 квітня 2020 року. (Chip Somodevilla/Getty Images)

У неділю губернатор штату Мериленд Ларрі Хоган заявив, що відсутність чітких вказівок з боку адміністрації Байдена може підірвати її зусилля щодо забезпечення американців додатковими (бустерними) дозами вакцини COVID-19.

Під час інтерв'ю в програмі NBC "Meet the Press" Хогана попросили "дати кілька порад" команді президента Джо Байдена з реагування на пандемію з питання додаткових доз вакцини проти вірусу КПК* (Китайської комуністичної партії). Зокрема, його запитали про те, як їм слід розмовляти з "людьми Трампа", або прихильниками колишнього президента Дональда Трампа, багато з яких скептично ставляться до вакцини та навряд чи зроблять ревакцинацію.

"Я не думаю, що справа тільки у Трампі", — сказав Хоган, додавши, що він так само критично ставиться до адміністрації Байдена з приводу боротьби з пандемією, як і до адміністрації Трампа.

"Я маю на увазі, що ми отримуємо неоднозначну інформацію від адміністрації, CDC, FDA і Білого дому", — продовжив він."І, як ви знаєте, нам потрібні чіткі вказівки з приводу цих повторних підсилюючих щеплень, тому що це підриває довіру до них".

Хоган зазначив, що люди заплуталися в тому, хто повинен отримувати бустерне (повторну) щеплення від COVID-19, через неоднозначні повідомлення від чиновників охорони здоров'я і Білого дому. Адміністрація Байдена спочатку заявила, що ті, хто отримав обидві дози вакцини від Pfizer і Moderna, можуть почати отримувати третю дозу після 20 вересня. Однак на початку цього тижня керівники Центрів по контролю і профілактики захворювань (CDC) і Управління з контролю за продуктами й ліками (FDA) повідомили Білий дім, що вони можуть рекомендувати ревакцинацію тільки деяким одержувачам вакцини Pfizer.

"Я припускаю, що вони прослизнули і попередньо опублікували оголошення про ревакцинацію з усіма трьома вакцинами, а потім їм довелося дати задній хід і сказати, що ви можете використовувати тільки Pfizer", — сказав Хоган. "А як же люди, які кололи J & J? А як же люди, які кололи Moderna? Вони не повідомили належним чином про те, як боротися з цими проривними інфекціями".

Коментарі Хогана з'явилися після того, як Трамп заявив, що він "швидше за все не буде" робити щеплення від COVID-19. Трамп заразився вірусом КПК в жовтні 2020 року і ненадовго покинув Білий дім і відправився в Національний військовий медичний центр Уолтера Ріда, де швидко оговтався від легких симптомів COVID-19.

"Я відчуваю, що перебуваю в хорошій формі з цієї точки зору — швидше за все, не буду", — сказав Трамп, який зробив щеплення перед тим, як покинути Білий дім в цьому році, в інтерв'ю Wall Street Journal. "Я подивлюся на це пізніше. Я не проти, але, ймовірно, це не для мене".

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times