ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Британці б'ють на сполох — в їхніх пабах через брекзит закінчується пиво

Велика Епоха
Паб в Клепхем, Англія. Символічне зображення. (Rob Pinney/Getty Images)

У Великобританії через брекзит спостерігається нестача водіїв вантажівок, у яких зазвичай перевозиться і національний напій британців. Це тепер має наслідки й для пабів: одні паби скаржаться на проблеми з доставкою, а інші - що пиво в дефіциті. Мережа пабів JD Wetherspoon оголосила, що деякі філії зазнають труднощів з доставкою певних брендів.

Компанія вибачилася перед своїми клієнтами й запевнила, що спільно з пивоварнями буде зроблено все можливе для розв'язання проблеми. За даними Асоціації автоперевізників, нестача водіїв становить близько 100 000 осіб.

Однією з важливих причин цього є брекзит: багато водіїв з Європи покинули країну, а нові практично не приїжджають, оскільки тепер необхідно проходити складну і дорогу процедуру отримання візи. Керівник JD Wetherspoon Тім Мартін був затятим прихильником брекзиту. Однак останнім часом він закликав до більш ліберальної імміграційної системи.

Через брак водіїв останнім часом також виникли проблеми з постачанням в мережах швидкого харчування McDonald's, Nando's і KFC. В супермаркетах завжди є порожні полиці. Логістична галузь вимагає не забюрократизованих віз для європейських водіїв і більш вигідних субсидій на проведення іспитів з водіння.


Джерело: The Epoch Times