Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Шкільні автобуси на пункти вакцинації: в Австрії хочуть підвищити рівень щеплень

Субота, 4 вересня 2021 року

Щоб відреагувати на низький рівень вакцинації дітей та підлітків у віці від дванадцяти років, губернатор округу Гмюнд в Нижній Австрії придумав щось особливе. Після канікул в першу чергу навчальні заклади організовують шкільні поїздки. Однак не на природу, подивитися визначні пам'ятки або культурні заходи, а в центр вакцинації.

Австрія також розглядає можливість введення правил 2G і навіть 1G (прим. Ред. 2G — вакциновані та вилікувані, 1G — вакциновані). Невакциновані люди будуть обмежені в участі в житті суспільства. Однак для того, щоб зробити подальшу вакцинацію доступною, створюється не тільки соціальний тиск, а й використовуються низькопорогових пропозиції по вакцинації, такі як "автобуси для вакцинації", які роз'їжджають всюди.

Шкільні поїздки в центр вакцинації

У Нижній Австрії окружний губернатор прийняв рішення возити школярів прямо в центр вакцинації. Штефан Груш, окружний губернатор району Гмюнд, у зв'язку з низьким рівнем вакцинації серед молоді та дітей, розпорядився, щоб школярі після канікул доставлялися в центр вакцинації автобусом для щеплень — "у формі шкільних екскурсій", як пише про це Niederösterreichische Nachrichten (NÖN).

Відповідно до газети, губернатор Груш вважає район Гмюнд районом-піонером: "Ми є піонерами в Нижній Австрії, виступивши з першою подібною ініціативою в країні". В ході переговорів з управлінням освіти та директорами шкіл було вирішено, що шкільні поїздки в центр вакцинації повинні проводитися відразу після канікул. Батьки та учні повинні бути заздалегідь проінформовані в електронному вигляді і, згідно NÖN, "висловити свою зацікавленість в добровільній участі".

Низький рівень вакцинації — "велика необхідність в діях"

Груш приділив особливу увагу дітям та молоді, оскільки до середини серпня 64,9 відсотка підлітків у віці від 12 до 19 років в його окрузі все ще не були вакциновані. Він сказав щотижневій газеті: "Необхідні активні дії, кожен день на рахунку. Ми хочемо за всяку ціну уникнути ситуації з дуже швидкою необхідністю переходу на дистанційне навчання, як в минулому навчальному році".

Джерело: The Epoch Times