ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Верховний суд США відновив політику Трампа "Залишайтеся в Мексиці" (ВІДЕО)

Велика Епоха

Верховний суд США зобов'язав адміністрацію Байдена відновити політику Трампа "Залишайтеся в Мексиці". За оцінками прикордонного патруля, вони можуть затримати тільки десять відсотків незаконних перетинів кордону.

При адміністрації Трампа прохачі притулку в Мексиці повинні були чекати, поки їхню заяву про надання притулку буде прийнято після розгляду.

24 серпня верховний суд США заявив, що адміністрація Байдена демонстративно поспішила скасувати політику адміністрації Трампа "Залишайтеся в Мексиці", не маючи на те підстав. Юридичний термін для цього — "свавілля".

Оригінал відео від NTD Deutsch:

Байден призупинив політику "Залишайтеся в Мексиці" в січні. Міністерство внутрішньої безпеки офіційно припинило його дію в червні.

Цей крок спонукав Техас і Міссурі подати позови. Вони звинувачують міністра внутрішньої безпеки Алехандро Майоркаса в тому, що він не пояснив причини припинення.

Прикордонний патруль заарештував майже 8 700 злочинців, які незаконно проникли в США за останні десять місяців. Вони здійснили понад 12 000 злочинів.

У серпні прикордонники заарештували двох членів банди MS-13. Один з них — засуджений вбивця з Сальвадору. Він був заарештований після незаконного перетинання кордону недалеко від Мішена, штат Техас.

Більшість злочинців заарештовують під час втечі або коли вони намагаються змішатися з великими групами, які намагаються перетнути кордон. Але поки прикордонники зайняті з групами, мафія використовує цю можливість для переправляння людей і контрабанди товарів через довколишні зони, що не охороняються.

Співробітники прикордонної служби повідомили The Epoch Times, що вони заарештовують лише близько 15 відсотків усіх порушників кордону. Число тих, хто залишається непоміченим або ухиляється від затримання, важко оцінити, сказали вони.

Джерело: The Epoch Times