Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Байден попереджає про "пандемію невакцинованих" — лідери США повинні просувати обов'язкову вакцинацію (ВІДЕО)

Субота, 28 серпня 2021 року
Президент США Джо Байден. (Drew Angerer/Getty Images)

Заявка BioNTech/Pfizer на повне схвалення їхньої мРНК-вакцини в травні була схвалена Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). За словами їхнього представника Вудкока, це повинно підвищити довіру до вакцини. Президент США Байден тепер закликає до обов'язкової вакцинації по всій країні.

Після того, як в травні FDA повністю схвалило вакцину BioNTech/Pfizer для людей у ​​віці 16 років і старше після подачі заявок фармацевтичними компаніями, президент США Джо Байден звернувся до всіх керівників країни із закликом зробити вакцинацію обов'язковою.

"Якщо ви керівник бізнесу, керівник некомерційної організації, керівник штату або місцевого самоврядування, який чекав повного дозволу FDA на вакцинацію, я закликаю вас зробити це зараз. Вимагайте!"

FDA: схвалення повинно викликати довіру

У понеділок, 23 серпня, представник FDA Джанет Вудкок у своїй заяві, зокрема, сказала: "Схвалення FDA цієї вакцини є важливою знаковою подією в боротьбі з пандемією COVID-19. (...) Хоча мільйони людей вже пройшли безпечну вакцинацію, ми визнаємо, що схвалення вакцини Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США може дати деяким людям додаткову впевненість в тому, що вони можуть пройти вакцинацію. Сьогоднішнє досягнення ще на один крок наближає нас до того, щоб змінити хід цієї пандемії в США".

За словами Вудкок, громадськість може бути впевнена, що ця перша схвалена FDA вакцина COVID-19" відповідає високим стандартам безпеки, ефективності і якості виробництва", які FDA вимагає від схваленого продукту.

Байден попереджає про "пандемію невакцинованих"

Відповідно до газети Los Angeles Times, Байден назвав оголошення FDA "важливим моментом в нашій боротьбі з пандемією". Звертаючись до тих, хто все ще відкладає рішення про вакцинацію через побоювання, Байден сказав: "Момент, якого ви чекали, настав. Прийшов час зробити щеплення ... ", — сказав Байден, додавши, що це "пандемія невакцинованих". Він оголосив про трагедію і про те, що загинуть люди, які не повинні загинути.

Водночас Байден ще більше посилив тиск на вакцинацію, закликавши компанії, школи та університети ввести власні вимоги до вакцинації співробітників, студентів і клієнтів.

Обов'язкова вакцинація американських військових

Пентагон також заявив, що зробить вакцинацію проти коронавірусу обов'язковою для військовослужбовців. Прессекретар Пентагону Джон Кірбі заявив на пресконференції в понеділок вранці, за даними CNN, що Міністерство оборони США готове "випустити оновлене керівництво, яке зобов'язує вакцинувати всіх солдатів". За словами Кірбі, зараз складається графік: "Ми підемо вперед і зробимо цю вакцину обов'язковою. Зараз ми готуємо керівництво для військ".

Вакциновані в США обурені вимогою носити маски

Газета LA Times повідомляє про невдоволення вакцинованих громадян, яким тепер знову доведеться носити маски в багатьох ситуаціях, включаючи повернення до пандемічних страхів і обмежень. Вони сподівалися залишити це в минулому за допомогою вакцинації.

Джерело: The Epoch Times