Середа, Вер 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Північна Корея випробовує "крилату ракету великої дальності"

Середа, 15 вересня 2021 року

Балістична ракета середньої дальності Hwasong-12 запущена в Північній Кореї

За заявою Північної Кореї, вона випробувала нову "ракету з маршовим повітряно-реактивним двигуном і дії дальнього радіуса". Ракети нового розробленого типу були випущені в суботу та неділю, повідомило офіційне інформаційне агентство KCNA. Випробування пройшли "успішно". Це були перші ракетні випробування Північної Кореї з березня. Країна знаходиться під жорсткими міжнародними санкціями через свої ядерні та ракетні програми.

Як повідомляє KCNA, під час випробувань, ракети пролетіли над північнокорейськими сухопутними й морськими районами та вразили цілі на відстані 1 500 кілометрів. На випробуваннях були присутні високопоставлені чиновники. Агентство назвало новий тип ракет "стратегічною зброєю величезної важливості". Це дає Північній Кореї "ще один ефективний засіб стримування" "ворожих сил".

Північнокорейська державна газета Rodong Sinmun опублікувала фотографії ракети, що підіймається у вогняній кулі з однією з п'яти труб. Труби були встановлені на транспортному засобі. На іншому знімку була зображена ракета в горизонтальному польоті.

Ракетні випробування незабаром після військового параду

Ракетні випробування відбулися через кілька днів після військового параду в столиці Пхеньяні з нагоди Національного дня, який був набагато менш військовим, ніж в попередні роки. На цей раз в параді брали участь не ракети, а в основному трактори та пожежні машини. Найбільшою зброєю на виставці була артилерія, яку тягнули трактори.

Санкції серйозно впливають на економіку країни, очолювану комуністами. Крім ядерної програми, міжнародні санкції поширюються лише на балістичні ракети. Однак розробка крилатих ракет Північною Кореєю, не підпадає під ці санкції. Балістичні ракети запускаються на великій висоті, а потім падають на землю під дією сили тяжіння. А крилаті ракети літають на малих висотах і управляються дистанційно.

Північна Корея не проводила ядерних випробувань з 2017 року. З того часу також не було проведено жодного випробування міжконтинентальних балістичних ракет.

Переговори між США і Північною Кореєю про ліквідацію північнокорейського ядерного арсеналу були припинені після зустрічі на вищому рівні у 2019 році лідера Кім Чен Ина і тодішнього президента США Дональда Трампа. При президентові США Джо Байдені, який займає свій пост з початку цього року, досі не відбулося зближення між Вашингтоном і Пхеньяном.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...