Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Документальний фільм «Інша свобода» з Тілем Швайгером про вакцинацію від COVID-19 викликає ажіотаж

Субота, 11 вересня 2021 року

У дітей і підлітків важкий перебіг коронавірусної інфекції вкрай малоймовірний. Документальний фільм присвячений ризикам вакцинації від коронавірусу. І дебати починаються ще до його виходу.

Новий документальний фільм з Австрії хоче привернути увагу до можливих ризиків вакцинації від коронавірусу для дітей і підлітків. З вихідних на YouTube з'явився довго обговорюваний трейлер фільму "Інша свобода", в якому актор Тіль Швайгер також висловив свою думку.

"Для дітей цей вірус абсолютно нешкідливий", щеплення з її поки невідомими довгостроковими наслідками набагато небезпечніше, — цитує Швайгер шестихвилинний ролик до фільму Патрісії Марчарт і Георга Сабранскі.

Швайгер не став коментувати це, коли його про це попросив PR-агент. У відеоролику австрійська актриса Ніна Пролла також висловлюється категорично проти щеплення від коронавірусу.

Різні думки педіатрів

Документальний фільм важливий, тому що він сприяє розвитку диференційованого мислення, каже австрійський педіатр Райнхольд Кербл, якого можна побачити в трейлері. Він би порадив 16-річному підлітку зробити щеплення, але скоріше з практичних і соціальних міркувань. "З цієї причини я б сказав "так", тому, що бажаю, щоб у цього 16-річного підлітка було якомога більш нормальне життя", — каже Кербл в ролику.

За даними Центру досліджень інфекцій імені Гельмгольца в Брауншвейгу, ризик того, що діти, заражені вірусом Sars Cov-2, потраплять до лікарні, досі був низьким. Для дітей у віці від 0 до 4 років ризик становить 2-4 відсотки, сказала Берит Ланге, керівник відділу клінічної епідеміології, на брифінгу SMC в понеділок. У старшій віковій групі до 15 років він становить 0,5 відсотка, а потім знову трохи збільшується.

Ризик того, що у дітей і підлітків розвинеться дуже важкий перебіг, знадобиться інтенсивна терапія і вони помруть, навіть в Німеччині вважається дуже низьким. На сьогодні, за даними Інституту Роберта Коха, з початку появи коронавірусних випадків було зареєстровано 23 випадки смерті у віці до 20 років, переважна більшість з яких раніше хворіли. Загинули вони насправді від коронавірусу або з коронавірусом, неясно. Всього в Німеччині на сьогодні зареєстровано понад 92 000 випадків смерті від коронавірусу або разом з ним.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...